X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Jerzy Kwieciński: widzimy ogromne zainteresowanie firm amerykańskich współpracą z Polską

Ostatnia aktualizacja: 17.07.2019 06:43
Minister inwestycji i rozwoju powiedział, że polski rząd stawia sobie za cel, aby bardzo dobre stosunki polityczne w większym stopniu przełożyły się na współpracę gospodarczą. Jerzy Kwieciński zakończył wizytę w Waszyngtonie, podczas której spotkał się z sekretarzem handlu USA, parlamentarzystami, organizacjami biznesowymi oraz przedstawicielami Banku Światowego.
Audio
  • Minister Jerzy Kwieciński zakończył wizytę w Waszyngtonie. Relacja Marka Wałkuskiego (IAR)
Jerzy Kwieciński z sekretarzem handlu Wilburem Rossem
Jerzy Kwieciński z sekretarzem handlu Wilburem RossemFoto: Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju / MIR_GOV_PL / Twitter

Tak jak w czasie poniedziałkowego spotkania z sekretarzem handlu Wilburem Rossem, podczas wtorkowych rozmów w Kongresie dominowała kwestia inwestycji i wymiany handlowej pomiędzy Polską a USA. Jerzy Kwieciński zwrócił uwagę na bardzo szybki wzrost polskiego eksportu.

- Chcielibyśmy, żeby ta współpraca dotyczyła znacznie szerszej gamy sektorów. Żeby to nie był tylko sektor zbrojeniowy, ale również energetyczny oraz branże innowacyjne - podkreślił minister.

Jerzy Kwieciński spotkał się także z przedstawicielami Amerykańskiej Rady Biznesu oraz Izby Przemysłowo-Handlowej USA. - Widzimy ogromne zainteresowanie firm amerykańskich współpracą z Polską i chcemy ten dobry moment wykorzystać - tłumaczył szef Ministerstwa Inwestycji i Rozwoju.

Plany na najbliższe dni

W środę Jerzy Kwieciński udaje się do Nowego Jorku, gdzie w czwartek podpisze umowę przystąpienia Polski do Rady Rządowej United Nations Global Compact. Polska będzie pierwszym krajem z Europy Środkowej i Wschodniej, który przystąpi to tej organizacji. Natomiast w piątek minister otworzy Kongres 60 milionów w Buffalo z udziałem polskich i polonijnych środowisk biznesowych.

mr

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Jerzy Kwieciński: Stany Zjednoczone dostrzegają rozwój polskiej gospodarki

Ostatnia aktualizacja: 16.07.2019 06:05
Minister inwestycji i rozwoju Jerzy Kwieciński składa wizytę w Stanach Zjednoczonych. Rozpoczął ją od spotkania z amerykańskim sekretarzem handlu Wilburem Rossem. Politycy rozmawiali o wymianie handlowej pomiędzy Polską a USA oraz o amerykańskich inwestycjach w ramach Inicjatywy Trójmorza.
rozwiń zwiń