X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
x
x
Wiadomości

Katastrofa statku z uchodźcami u wybrzeży Libii. Zaginęło 150 osób

Ostatnia aktualizacja: 25.07.2019 16:43
U wybrzeży Libii zatonął statek przewożący około 300 osób. 150 z nich udało się uratować, reszta prawdopodobnie utonęła - poinformował urząd Wysokiego Komisarza Narodów Zjednoczonych do spraw uchodźców UNHCR. Uratowanych odwieziono z powrotem do Libii.
(zdjęcie ilustracyjne)
(zdjęcie ilustracyjne)Foto: shutterstock.com
migranci-1200-pap.jpg
Organizacja humanitarna SOS-Mediterranee ogłosiła nową akcję ratunkową u wybrzeży Libii

Libia to kraj, który przoduje w wysyłaniu do Europy nielegalnych migrantów, często na statkach i łodziach, które nie spełniają podstawowych standardów. Zarówno UNHCR, jak i inne ONZ-owskie agendy wielokrotnie apelowały o niezawracanie uchodźców do Libii, gdyż w są oni tam rutynowo wtrącani do więzień i przetrzymywani w nieludzkich warunkach.

Organizacja humanitarna SOS-Mediterranee wraz z organizacją Lekarze bez Granic ogłosiła w niedzielę rozpoczęcie nowej kampanii ratunkowej u wybrzeży Libii w siedem miesięcy po wstrzymaniu działalności poprzedniego statku Aquarius.

mr

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Organizacja humanitarna SOS-Mediterranee ogłosiła nową akcję ratunkową u wybrzeży Libii

Ostatnia aktualizacja: 21.07.2019 10:05
Organizacja humanitarna SOS-Mediterranee wraz z organizacją Lekarze bez Granic ogłosiła w niedzielę rozpoczęcie nowej kampanii ratunkowej u wybrzeży Libii w siedem miesięcy po wstrzymaniu działalności poprzedniego statku Aquarius.
rozwiń zwiń