X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Japonia: w sierpniu wydajność pracowników Microsoftu wzrosła o 40 proc.

Ostatnia aktualizacja: 04.11.2019 21:41
Wydajność pracy w japońskim oddziale Microsoft wzrosła o 40 procent po wprowadzeniu czterodniowego tygodnia pracy. Firma opublikowała raport z eksperymentu przeprowadzonego w sierpniu.
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: shutterstock.com/Volodymyr Kyrylyuk

Jej pracownicy dostali dodatkowe wolne piątki przy zachowaniu tej samej pensji. Oprócz wzrostu wydajności raport informuje o spadku zużycia przez firmę elektryczności - o 23 procent - oraz papieru - o 58 procent. Przedstawione statystyki dotyczą danych liczonych rok do roku - w porównaniu do sierpnia 2018 roku.

haker free 100.jpg
Seria ataków na konta Microsoftu. Odpowiedzialni za to rosyjscy hakerzy?

W trakcie eksperymentu zredukowano również czas firmowych odpraw do 30 minut, zwiększono za to czas poświęcony na konferencje prowadzone zdalnie. Zadowolonych z eksperymentu jest 92 procent pracowników japońskiego oddziału giganta branży informatycznej.

Projekt pod nazwą "Work-Life Choice Challenge Summer 2019" miał na celu promocję idei równowagi pomiędzy życiem zawodowym a prywatnym.

pb

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Microsoft pokonał Amazona. Stworzy chmurę dla Pentagonu za 10 miliardów dolarów

Ostatnia aktualizacja: 26.10.2019 15:23
Microsoft stworzy dla Departamentu Obrony Stanów Zjednoczonych chmurę obliczeniową. To tak zwany "war cloud" dla amerykańskiego wojska. Wartość 10-letniego kontraktu wynosi 10 miliardów dolarów. W procesie przetargowym Microsoft pokonał Amazona.
rozwiń zwiń