more_horiz
Wiadomości

Catherine Deneuve miała udar. "Poważny stan" słynnej aktorki

Ostatnia aktualizacja: 06.11.2019 21:10
Catherine Deneuve została przewieziona do szpitala w związku z zaburzeniami układu krążenia. Przechodzi wszechstronne badania medyczne. Informację o hospitalizacji słynnej aktorki przekazała jej rodzina.
Audio
  • Francuskie media powołując się na swoje źródła poinformowały, że stan aktorki jest poważny - relacja Marka Brzezińskiego (IAR)
Catherine Deneuve
Catherine DeneuveFoto: shutterstock.com/Denis Makarenko

Francuskie media powołując się na swoje źródła stwierdzają, że stan aktorki jest poważny, ale - jak zapewniono w oświadczeniu wydanym przez jej agenta - dolegliwość ma charakter ograniczony, nie ma żadnych skutków ubocznych i jedyne, co Catherine Deneuve potrzeba, to czasu do odpoczynku. Nie był to wylew, lecz przemijające zaburzenie krążenia krwi spowodowane prawdopodobnie przez skrzep.

wielkie klamstewka serial 1200.jpg
Premiery na małym i dużym ekranie

Przyczyną przepracowanie

Według otoczenia aktorki, przyczyną kryzysu zdrowotnego było przepracowanie. W ostatnim okresie Catherine Deneuve była aktywnie obecna na planie w trakcie kręcenia kolejnego filmu. W tym roku na ekranach pojawiły się trzy filmy z jej udziałem, a premiera czwartego zatytułowanego "Prawda" jest przewidziana na święta Bożego Narodzenia.

Planowano także, że aktorka weźmie udział w jego promocji. Kolejny - komedia "Okropna dżungla" - ma się pojawić na ekranach w przyszłym roku. W czasie ostatniego wywiadu Catherine Denevue pytanie o tak intensywny tryb życia skwitowała stwierdzeniem: "Albo się robi filmy, albo nie".

pb

Ekstraklasa

27 maja 2023

Zobacz także

Zobacz także