X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Kongres 60 milionów. Premier: jesteśmy bijącym sercem Europy

Ostatnia aktualizacja: 24.01.2020 19:47
Od przesłania premiera Mateusza Morawieckiego, aby pokazać, że Polska stanowi centrum europejskiej cywilizacji, w Miami rozpoczęła się merytoryczna część kolejnego Kongresu 60 milionów. Uczestnicy forum debatują o tym, jak wzmocnić pozycję Polski w Stanach Zjednoczonych i na świecie.
Audio
  • USA: Kongres 60 milionów. Relacja Marka Wałkuskiego (IAR)
Uczestnicy forum debatują na Kongresie 60 milionów
Uczestnicy forum debatują na Kongresie 60 milionówFoto: Marek Wałkuski/PR

Kongres 60 milionów FB-1200.jpg
Markuszewski: Polonia w USA jest zintegrowana lokalnie

Przypominając słowa Ronalda Reagana, że Polska jest centrum cywilizacji europejskiej premier Mateusz Morawiecki powiedział, iż Polacy mieszkający za granicą są niezbędni do zrealizowania tej wizji. - Pokażmy, że jesteśmy bijącym sercem Europy. Bo im mocniej Polska będzie obecna w sercach Amerykanów, tym będzie silniejsza. Polska Was potrzebuje - mówił premier RP w przesłaniu wideo do uczestników forum.

Na 10. Kongres 60 milionów na Florydę przyjechali przedstawiciele polskich władz, działacze i biznesmeni polonijni, dyplomaci oraz przedsiębiorcy z Polski. Przewodniczący Komitetu Organizacyjnego Kongresu 60 milionów Zbigniew Kolonowski stwierdził, że pozycja Polski na świecie rośnie.

"Otwarcie nowej dekady"

- Chciałbym, aby dzisiejszy Kongres był otwarciem nowej dekady, w której mówi się o Polakach jako wspaniałych przedsiębiorcach i managerach, którzy przewodzą na świecie. Myślę, że to będzie nasza dekada - powiedział Zbigniew Kolonowski Polskiemu Radiu.

Celem Kongresu 60 milionów jest integracja Polonii oraz polskich środowisk biznesowych. Nazwa forum odnosi się do łącznej liczby Polaków w kraju i zagranicą.

dn

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Sukces Domu Polskiego. "Polski przyczółek w Davos"

Ostatnia aktualizacja: 24.01.2020 17:04
Już po raz drugi Pekao SA oraz PZU zorganizowały w Davos Dom Polski. Został on zlokalizowany przy głównej promenadzie miasta. Organizowane były w nim dyskusje z udziałem przedstawicieli polskich władz.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Markuszewski: Polonia w USA jest zintegrowana lokalnie

Ostatnia aktualizacja: 24.01.2020 17:00
- W Miami rozpoczęła się 10. odsłona kongresu "60 milionów", który odbywa się w największych skupiskach Polonii - mówił w Polskim Radiu 24 Mariusz Markuszewski, ekspert ds. senior housing.
rozwiń zwiń