X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
x
x
Wiadomości

Koronawirus na świecie. Belgia zakazała podróży do kilku krajów UE

Ostatnia aktualizacja: 12.07.2020 16:47
Belgia wprowadziła z powodu koronawirusa zakaz podróżowania do kilku rejonów w Unii Europejskiej. Chodzi o rejony w Hiszpanii i w Portugalii. Te miejsca zostały oznaczone kolorem czerwonym. Osoby z nich powracające muszą być poddane obowiązkowej kwarantannie.
Z powodu koronawirusa Belgia zakazała swoim obywatelom podróżowania do m.in. Hiszpanii i Portugalii
Z powodu koronawirusa Belgia zakazała swoim obywatelom podróżowania do m.in. Hiszpanii i PortugaliiFoto: PAP/EPA/Aris Oikonomou

Belgia wprowadziła system kodów, wykorzystujący kolory sygnalizacji świetlnej, którymi oznaczane są kraje. Kolorem czerwonym w Unii Europejskiej oznaczono dwa regiony hiszpańskie i jeden portugalski, które zostały uznane za strefy wysokiego ryzyka. Osoby powracające do Belgii z tych rejonów muszą poddać się testom na obecność koronawirusa.

lotnisko wakacje pap 1200.jpg
Belgijski wirusolog radzi: wakacje lepiej spędzić w swoim kraju

Posłuchaj
00:42 10520201_1.mp3 Belgia wprowadziła z powodu koronawirusa zakaz podróżowania do kilku rejonów w Unii Europejskiej. Relacja Beaty Płomeckiej (IAR)

 

Jeden test musi być przeprowadzony zaraz po powrocie, drugi po 9 dniach. Obowiązkowa jest też kwarantanna. Osoby, które ją złamią, mogą zostać ukarane grzywną w wysokości 4 tys. euro, oraz karą 6 miesięcy pozbawienia wolności.

Lista krajów uznanych za wysokiego ryzyka ma być na bieżąco uaktualniana przez grupę ekspertów powołaną przez belgijski MSZ.

bb

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak