X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Premier Czech chce przedłużyć stan wyjątkowy. Jest zapowiedź zakazu przemieszczania się

Ostatnia aktualizacja: 26.02.2021 00:05
Czeski rząd planuje wprowadzić na trzy tygodnie zakaz przemieszczania się między powiatami. Jutro gabinet Andreja Babisza będzie rozmawiał z opozycją o poparciu przez Izbę Poselską wniosku o przedłużenie stanu wyjątkowego.
Opustoszała z powodu pandemii stacja metra w Pradze Czeskiej
Opustoszała z powodu pandemii stacja metra w Pradze CzeskiejFoto: PAP/EPA/MARTIN DIVISEK
Granica PL 1200 free.jpg
Kwarantanna dla przyjezdnych z Czech i Słowacji. Wiemy, kogo nie obowiązuje

Premier Andrej Babisz podkreślił, że przedłużenie kończącego się w sobotę stanu wyjątkowego jest niezbędne do zaostrzenia restrykcji. Szef czeskiego rządu dodał, że ograniczenie mobilności społeczeństwa jest konieczne z powodu rozprzestrzeniających się nowych mutacji koronawirusa i dramatycznej sytuacji w szpitalach.

Posłuchaj
00:49 10928743_1.mp3 Czeski rząd chce przedłużyć stan wyjątkowy i wprowadzić nowe ograniczenia - relacja Wojciecha Stobby (IAR)

- Musimy na trzy tygodnie maksymalnie ograniczyć mobilność społeczeństwa. Nowe mutacje, które są już u nas, są bardzo agresywne i zachowują się zupełnie inaczej. Na oddziałach intensywnej opieki medycznej kończą ludzie w każdym wieku - powiedział Andrej Babisz.

Zobacz także:

Premier zapowiedział zakaz przemieszczania się między powiatami oraz zamknięcie szkół i przedszkoli, które byłyby dostępne tylko dla dzieci personelu medycznego i pracowników służb. Jeśli stan wyjątkowy w Czechach zostanie przedłużony, proponowane restrykcje wejdą w życie w poniedziałek.

jmo

Czytaj także

Zmiany na granicy brytyjsko-francuskiej. Ułatwienie dla kierowców!

Ostatnia aktualizacja: 22.02.2021 11:00
Kierowcy nie będą musieli okazać negatywnego wyniku testu na koronawirusa, aby wyjechać z Królestwa na Stary Kontynent. Warunek? Na Wyspach trzeba spędzić mniej niż dwie doby.
rozwiń zwiń

Czytaj także

WHO: ozdrowieńcy z COVID-19 potrzebują wsparcia. Wielu odczuwa skutki nawet 3 miesiące po chorobie

Ostatnia aktualizacja: 25.02.2021 23:00
Tysiące osób przez wiele miesięcy po przejściu COVID-19 nadal nie powróciło do pełnego zdrowia. Mówi o tym opublikowany właśnie przez Światową Organizację Zdrowia raport autorstwa brytyjskich naukowców. WHO ostrzega, że taka sytuacja może mieć ogromne skutki społeczne i gospodarcze.
rozwiń zwiń