X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Kilkadziesiąt kobiet oskarżyło go o szantaż seksualny, napaści i gwałty. Były egipski student skazany

Ostatnia aktualizacja: 11.04.2021 20:37
Sąd w Egipcie skazał w niedzielę byłego studenta Ahmeda Basema Zakiego na osiem lat więzienia za molestowanie seksualne trzech nieletnich dziewcząt i posiadanie narkotyków. Do aresztowania i procesu mężczyzny doszło m.in. dzięki wpisom na portalach społecznościowych.
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: shutterstock.com/r.classen

20-letni Zaki, były student prestiżowego Amerykańskiego Uniwersytetu w Kairze, został skazany na siedem lat więzienia za molestowanie i rok za posiadanie narkotyków. Według źródła sądowego ma on możliwość odwołania się od wyroku.

W grudniu 2020 roku mężczyzna został już skazany na trzy lata więzienia przez sąd gospodarczy, który zajmuje się przestępstwami cyfrowymi, za telefoniczne molestowanie seksualne dwóch kobiet, wysyłanie zdjęć o charakterze seksualnym do jednej z nich i wielokrotne kontaktowanie się z drugą bez jej zgody.

Czytaj także:
molestowanie 1200.jpg
Molestowanie - to nie jest marginalny problem

Czytaj także:

Kilkadziesiąt relacji 

Sprawa ta stała się głośna w lipcu 2020 roku, gdy na Instagramie na koncie "Policja ds. molestowania" pojawiło się kilkadziesiąt relacji oskarżających Zakiego. Historie, w większości od byłych koleżanek z roku, opisywały niezliczone sceny szantażu seksualnego, napaści i gwałtów – informuje AFP. Po aresztowaniu mężczyzna przyznał się do nękania i szantażowania sześciu osób, w tym jednej nieletniej.

jbt

Czytaj także

Zbiorowy gwałt w Pakistanie. Dwóch mężczyzn skazanych na karę śmierci

Ostatnia aktualizacja: 21.03.2021 20:34
Dwóch mężczyzn zostało skazanych na karę śmierci za zbiorowy gwałt, do którego doszło w ubiegłym roku na poboczu autostrady w Pakistanie. Napaść wywołała ogólnokrajowe protesty i wezwania do wprowadzenia surowszych kar.
rozwiń zwiń