more_horiz
Wiadomości

Będzin: popękała kamienica. Mieszkańcy ewakuowani

Ostatnia aktualizacja: 24.12.2013 09:48
Powiatowy Inspektor Nadzoru Budowlanego, po oględzinach, stwierdził, że budynek nie nadaje się do dalszego zamieszkania.
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: Glow Images/East News

W poniedziałek wieczorem mieszkańcy kamienicy przy ul. Małachowskiego w Będzinie zauważyli na pęknięcia na zewnętrznej ścianie budynku. Wezwali straż pożarną. Strażacy zarządzili ewakuację. 13 osób, w tym troje dzieci w wieku 2-6 lat, trafiło do Hotelu Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji i Schroniska Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej.
Powiatowy Inspektor Nadzoru Budowlanego, po oględzinach, stwierdził, że budynek nie nadaje się do dalszego zamieszkania. Teren wokół budynku został zabezpieczony przez straż miejską.
Ulica Stanisława Małachowskiego znajduje się w ścisłym centrum Będzina. Na znacznym odcinku pełni funkcję miejskiego deptaka.
Zobacz galerię: DZIEŃ NA ZDJĘCIACH>>>
IAR, PAP, kk

Zobacz także

Zobacz także

X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem