Odnalazła się 17-letnia Paulina ze Złotoryi. "Nastolatka jest wystraszona"
Odnalazła się 17-letnia Paulina, która po sylwestrowej imprezie nie wróciła do domu. Według informacji policjantów, dziewczyna przebywała u znajomych.
2014-01-03, 22:58
Posłuchaj
Z relacji ojca dziewczyny wynika, że w domu, gdzie ją odnaleziono, przebywała od rana. Nie wiadomo, co robiła od czasu sylwestrowej nocy. Nastolatka jest wystraszona i chowała się w łazience. - Nie wiem tylko, dlaczego ten ktoś, kto ją znalazł, nie zadzwonił od razu na policję - zastanawia się ojciec 17-latki.
(TVN24/x-news)
Poszukiwania 17-latki trwały trzy doby. Po imprezie sylwestrowej dziewczyna była widziana przed swoim domem. Jednak do mieszkania nie dotarła. Najbliższa rodzina nie miała z nią żadnego kontaktu.
REKLAMA
W akcji poszukiwawczej uczestniczyło kilkaset osób. Policjanci z Wrocławia przeczesywali miasto i okolice - również z pokładu śmigłowca. Niewielkie plakaty z wizerunkiem dziewczyny ktoś rozlepił na słupach i latarniach niemal wszystkich ulic w Złotoryi.
Informacje o poszukiwaniach rozchodziły się również za pośrednictwem internetu. Policjanci, przyznawali że badają każdy ślad.
Wiadomo było że nastolatka Nowy Rok przywitała w jednym ze miejscowych klubów. Jej koledzy zapewniali, że po zabawie odprowadzili dziewczynę do domu. Pożegnali się przed wejściem. I tu ślad się urywał.
Zobacz galerię dzień na zdjęciach >>>
REKLAMA
to, x-news
REKLAMA