more_horiz
Wiadomości

Kupiła lamborghini, ale nie zapłaciła ani grosza. Grozi jej 8 lat więzienia

Ostatnia aktualizacja: 16.05.2014 12:13
Policjanci zatrzymali 56-letnią mieszkankę Wrocławia, która posługując się sfałszowanymi dokumentami wyłudziła kredyt na zakup lamborghini wartego ponad pół miliona złotych. Przywłaszczyła Lamborghini Gallardo Spyder, nie spłacając zaciągniętych zobowiązań.
Audio
  • Paweł Petrykowski z dolnośląskiej policji o zatrzymaniu kobiety, która wyłudziła prawie pół miliona złotych na zakup samochodu (IAR/Radio Wrocław)
Policjanci odzyskali przywłaszczone auto
Policjanci odzyskali przywłaszczone autoFoto: policja.pl

Oprócz kobiety, która trafiła do policyjnego aresztu, policjanci ustalili i zatrzymali także dwóch mężczyzn, w wieku 38 i 42 lat, mieszkańców województwa opolskiego, podejrzewanych o związek z tą sprawą. Przywłaszczony samochód funkcjonariusze odnaleźli właśnie w jednej z miejscowości województwa opolskiego. Auto zaparkowane było na prywatnej posesji. Samochód został przez policjantów zabezpieczony.

Zatrzymana w tej sprawie kobieta, na podstawie zgromadzonego materiału dowodowego, usłyszała już zarzuty. Za czyny, o które jest podejrzana, w świetle obowiązujących przepisów, grozi jej kara nawet do 8 lat pozbawienia wolności. Obecnie policjanci wyjaśniają dalej wszystkie okoliczności tej sprawy, w tym rolę, jaką odegrali w niej obaj mężczyźni.

policja.pl, mr

Zobacz także

Zobacz także