Prezydent spotkał się z czołowymi politykami Platformy Obywatelskiej
Jak poinformowała kancelaria Bronisława Komorowskiego, spotkanie w Belwederze miało charakter nieoficjalny i było związane z wyjazdem Donalda Tuska do Brukseli.
2014-11-04, 20:19
Według nieoficjalnych informacji Polskiej Agencji Prasowej ze źródeł rządowych, podczas spotkania z prezydentem był omawiany kalendarz polityczny na najbliższy czas.
1 grudnia Donald Tusk ma objąć stanowisko przewodniczącego Rady Europejskiej. Na sobotniej konwencji ma złożyć rezygnację z kierowania Platformą Obywatelską i przekazać władzę obecnej pierwszej wiceprzewodniczącej, premier Ewie Kopacz.
W ostatnim czasie Tusk informował także, że obecny sekretarz generalny Platformy Paweł Graś będzie pracował z nim w Brukseli - ma odpowiadać m.in. za kontakty z Parlamentem Europejskim.
Zobacz galerię: DZIEŃ NA ZDJĘCIACH>>>
IAR, PAP, kk
REKLAMA