more_horiz
Wiadomości

Para prezydencka oraz premier Ewa Kopacz złożyli życzenia wielkanocne Polakom

Ostatnia aktualizacja: 04.04.2015 10:20
W sobotę w oficjalnych serwisach internetowych i na profilach społecznościowych kancelarii prezydenta i premiera opublikowane zostały świąteczne przesłania.
Audio
  • Para prezydencka składa życzenia (prezydent.pl/IAR)
Życzliwości, optymizmu i wyciszenia. Z okazji Wielkanocy Bronisław i Anna Komorowscy złożyli życzenia, które zostały opublikowane na stronie internetowej prezydenta
Życzliwości, optymizmu i wyciszenia. Z okazji Wielkanocy Bronisław i Anna Komorowscy złożyli życzenia, które zostały opublikowane na stronie internetowej prezydentaFoto: prezydent.pl

- Życzymy, aby przy świątecznym stole panowała serdeczna atmosfera. Niech te dni, spędzone z najbliższymi, będą czasem budowania rodzinnej wspólnoty - powiedziała prezydentowa Anna Komorowska w filmie opublikowanym na stronie prezydent.pl oraz na profilu Kancelarii Prezydenta na YouTube. Apelowała, by w święta nie zapominać o osobach samotnych i potrzebujących. - Pamiętajmy o nich, okażmy im naszą pomoc, serdeczność i dobro - apelowała Komorowska.

- Pewnie wszyscy chcielibyśmy, aby także w całej Polsce - tej naszej wielkiej rodzinie - święta przyniosły wyciszenie wszelkich sporów i konfliktów - powiedział prezydent Bronisław Komorowski.- Niechaj życzliwość i optymizm towarzyszą nam wszystkim, nie tylko w tym wielkanocnym czasie, ale także długo, długo po tych pięknych świętach - dodał.

Pierwsza dama życzyła Polakom także wiosennego nastroju. "Wesołego Alleluja" - zakończył prezydent.


Prezydent.pl

Ewa Kopacz: bądźmy ze sobą i dla siebie

Życzenia wielkanocne złożyła także szefowa rządu. - Niech Święta Wielkiej Nocy będą czasem odpoczynku, spotkań w gronie najbliższych i radości z bycia razem - powiedziała Ewa Kopacz w filmie opublikowanym w serwisie premier.gov.pl oraz na profilu kancelarii premiera na YouTube.

- Życzę wszystkim pokoju, radości i miłości. Życzę, byśmy nie poddawali się trudnościom i zwątpieniom - powiedziała premier. - Czerpmy z tych świąt siłę do naszych codziennych zadań i obowiązków - dodała.

Ewa Kopacz podkreśliła, że Wielkanoc to przede wszystkim spotkania w gronie najbliższych i radość z bycia razem. - Obdarzajmy się życzliwością i uwagą. Bądźmy ze sobą i dla siebie. Wesołego Alleluja! - powiedziała premier.

Kancelaria Premiera

IAR,PAP,kh

Zobacz także

Zobacz także

X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem