X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Nowa aplikacja

Wszystko w jednym miejscu
x

Nowa aplikacja

x
Wiadomości

Cameron: po Brexicie zobowiązanie na rzecz obronności w Europie bez zmian

Ostatnia aktualizacja: 08.07.2016 15:10
- Zobowiązanie Wielkiej Brytanii na rzecz europejskiej obronności pozostanie w mocy nawet, gdy kraj na skutek czerwcowego referendum wystąpi już z Unii Europejskiej - oświadczył w piątek brytyjski premier David Cameron po przybyciu na szczyt NATO w Warszawie.
Audio
  • Cameron o wsparciu dla NATO [Tłum. Wielka Brytania opuszcza Unię Europejską, ale nie odwraca się plecami od Europy, od europejskiego systemu obrony i bezpieczeństwa. Tutaj na szczycie będę mówił o dodatkowych rzeczach, które będziemy robić wspólnie z naszymi europejskimi partnerami, aby wzmocnić obronność Europy. Wielka Brytania nie będzie odgrywać
Premier Wielkiej Brytanii David Cameron przybył na warszawski Stadion PGE Narodowy, na rozpoczynający się szczyt Sojuszu Północnoatlantyckiego.
Premier Wielkiej Brytanii David Cameron przybył na warszawski Stadion PGE Narodowy, na rozpoczynający się szczyt Sojuszu Północnoatlantyckiego.Foto: PAP/Paweł Supernak

- (Na szczycie) będę mówił, że Wielka Brytania może opuszczać UE, ale nie odwracamy się plecami od Europy ani od obronności i bezpieczeństwa w Europie - powiedział szef brytyjskiego rządu dziennikarzom.

Serwis specjalny
flaga-nato1.jpg
Szczyt NATO w Warszawie

Po referendum z 23 czerwca w sprawie Brexitu, w którym blisko 52 proc. Brytyjczyków opowiedziało się za wyjściem kraju z UE, Cameron zapowiedział dymisję, by nowy szef rządu mógł formalnie rozpocząć i później nadzorować procedurę wystąpienia Wielkiej Brytanii ze Wspólnoty. Polityk bezskutecznie apelował w kampanii do rodaków o głosowanie za pozostaniem w UE.

W piątek po południu rozpoczynają się dwudniowe obrady szczytu NATO w Warszawie. Na szczycie zapadną m.in. formalne decyzje ws. rozmieszczenia w Polsce i krajach bałtyckich czterech wzmocnionych, wielonarodowych grup batalionowych z zadaniem odstraszania potencjalnej agresji Rosji na wschodnią flankę Sojuszu Północnoatlantyckiego.

PAP/mfm

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak