X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Komisja Europejska przekaże Polsce prawie 790 mln euro na projekty infrastruktury drogowej

Ostatnia aktualizacja: 02.03.2018 14:18
Polska otrzyma prawie 790 milionów euro z unijnego budżetu na trzy duże projekty infrastruktury drogowej. Pieniądze zostaną przekazane z Funduszu Spójności.
Audio
  • KE: prawie 790 milionów euro na lepszą sieć połączeń w Polsce. Materiał Beaty Płomeckiej (IAR)
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: PAP/EPA/STEPHANIE LECOCQ

Komisja Europejska poinformowała, że trzy projekty mają zwiększyć spójność terytorialną Polski i poprawić połączenia z Niemcami, z innymi krajami Europy Zachodniej, oraz sąsiednimi państwami na Wschodzie. Unijna komisarz do spraw polityki regionalnej napisała, że pierwszymi beneficjentami będą Polacy, bo poprawi się bezpieczeństwo dróg, skróci czas połączeń, a na lepszych połączeniach skorzysta też europejska gospodarka.

Prawie 125 milionów euro zostało przekazanych na budowę odcinka autostrady S6 między Goleniowem i Kiełpinem w północno-zachodniej części kraju. Ponad 270 milionów euro zostanie przeznaczone na sfinansowanie budowy autostrady S17 między Garwolinem i Kurowem we wschodniej Polsce. Natomiast prawie 390 milionów euro zainwestowano w nowy odcinek drogowy na południowy wschód od Warszawy, na autostradzie S2, by poprawić przepustowość na obrzeżach stolicy.

rr

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak