X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
x
x
Wiadomości

Mariusz Błaszczak: potrzebujemy więcej oficerów i żołnierzy

Ostatnia aktualizacja: 07.09.2018 13:00
- Wojsko polskie musi być liczniejsze. Potrzebujemy więcej oficerów. Zmieni się system powoływania do zawodowej służby wojskowej. Chcemy, by procedury były uproszczone - powiedział we Wrocławiu szef MON Mariusz Błaszczak.
Mariusz Błaszczak uczestniczy w uroczystej promocji na pierwszy stopień oficerski absolwentów Akademii Wojsk Lądowych
Mariusz Błaszczak uczestniczy w uroczystej promocji na pierwszy stopień oficerski absolwentów Akademii Wojsk Lądowych Foto: PAP/Maciej Kulczyński

Minister wziął udział w promocji na pierwszy stopień oficerski (podporucznika) 215 absolwentów Akademii Wojsk Lądowych im. generała Tadeusza Kościuszki we Wrocławiu.

- Potrzebujemy w wojsku polskim więcej oficerów, ale też w ogóle więcej żołnierzy. Wojsko polskie musi być liczniejsze - mówił do młodych oficerów szef MON.

Dodał, że zmieni się system powoływania do zawodowej służby wojskowej. - Chcemy, by procedury były uproszczone, aby wszyscy ci, którzy wiążą przyszłość z wojskiem, nie byli zniechęcani - mówił minister.

Błaszczak poinformował o rozporządzeniu dotyczącym powoływania do zawodowej służby wojskowej. - W tym dokumencie zasadnicze znaczenie mają dwie sprawy. Po pierwsze - stworzenie bazy informacji dotyczących wolnych stanowisk w wojsku polskim, bazy na teraz, ale i w perspektywie półrocznej tak, by pełna transparentność dotyczyła powoływania do zawodowej służby wojskowej. Drugi element związany jest z tym, że wprowadzamy jedno postępowanie kwalifikacyjne - mówił minister.


ras

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Mariusz Błaszczak w bazie USA w Redzikowie: to jest modelowa współpraca

Ostatnia aktualizacja: 31.08.2018 21:38
Minister Obrony Narodowej wizytował budowę amerykańskiej bazy w Redzikowie koło Słupska. Mariusz Błaszczak podkreślił, że Polska jest zainteresowana zwiększeniem liczby żołnierzy Stanów Zjednoczonych stacjonujących w Polsce. Dodał też, że jest zadowolony z wojskowej współpracy polsko-amerykańskiej oraz tempa prac na terenie bazy tarczy antyrakietowej. 
rozwiń zwiń

Czytaj także

Mariusz Błaszczak do weteranów: pokolenia Polaków czerpią wzorce z waszego postępowania

Ostatnia aktualizacja: 01.09.2018 19:00
- Bardzo dziękuję wam za to, że kolejne pokolenia Polaków czerpią wzorce z waszego postępowania. To jest niezwykle ważne dla naszej przyszłości. Jesteście strażnikami pamięci - powiedział minister obrony narodowej Mariusz Błaszczak podczas sobotnich uroczystości Dnia Weterana o Niepodległość RP.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Kielce: trwa Międzynarodowy Salon Przemysłu Obronnego. Na wystawie propozycje sprzętu dla wojska

Ostatnia aktualizacja: 06.09.2018 11:04
Nowe uzbrojenie i sprzęt oraz propozycje modernizacji już używanego prezentują na kieleckich targach wystawcy z kraju i zagranicy. Światowe firmy deklarują gotowość współpracy z polskimi zakładami przy programach zbrojeniowych.
rozwiń zwiń