X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Rozpoczyna się akcja "BUW dla sów". Podczas sesji biblioteka uniwersytecka będzie czynna całą noc

Ostatnia aktualizacja: 21.01.2019 07:15
Od 21 stycznia do 2 lutego Biblioteka Uniwersytetu Warszawskiego będzie czynna w nocy aż do pierwszego dziennego autobusu. To już tradycja, że tydzień przed sesją i w czasie sesji BUW jest otwarty dla studentów, którzy wolą naukę nocą.
Audio
  • To już tradycja, że tydzień przed sesją i w czasie sesji BUW jest otwarty dla studentów, którzy wolą naukę nocą (IAR)
  • Studenci w przerwach będą mogli obejrzeć dwie wystawy - mówi Beata Feliszewska (IAR)
Biblioteka Uniwersytecka w Warszawie
Biblioteka Uniwersytecka w WarszawieFoto: Google Maps

Beata Feliszewska z Biblioteki Uniwersytetu Warszawskiego podkreśla, że od wielu lat akcja cieszy się ogromnym zainteresowaniem studentów. Do godziny 1.00, 2.00 a nawet 3.00 w nocy wszystkie miejsca w bibliotece są zajęte. - Niejednokrotnie studenci sobie wynajdują jakieś własne miejsca, kąciki - mówi Beata Feliszewska. Z biblioteki korzystają nie tylko studenci Uniwersytetu Warszawskiego, ale także innych warszawskich uczelni. 

W czasie akcji od godziny 8.00 do 22.00 biblioteka oferuje pełny serwis z możliwością wypożyczenia książek. Po 22.00 nie będzie można wypożyczyć książek, ale czynne będą Informatorium i Czytelnia Ogólna. 

Studenci w przerwach będą mogli obejrzeć dwie wystawy: trwającą do końca stycznia wystawę "Katalog entropii sztuki" oraz ekspozycję plakatu teatralnego ze sztuk na podstawie dzieł Stanisława Wyspiańskiego. 

Akcja "BUW dla sów" odbędzie się po raz 9.  

dcz

Zobacz więcej na temat: POLSKA Uniwersytet Warszawski