X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Uczniowie z kilku województw rozpoczynają zimowe ferie

Ostatnia aktualizacja: 08.02.2019 13:39
Rozpoczyna się ostatnia tura ferii. Od dziś wolne będzie miało ponad milion 600 tysięcy uczniów z prawie 8,5 tysiąca szkół. Zimowy odpoczynek zaczynają uczniowie w województwach: lubelskim, łódzkim, podkarpackim, pomorskim i śląskim.
Ferie zimowe
Ferie zimoweFoto: PAP/Rafał Guz

Ministerstwo Edukacji Narodowej na ferie i wakacje przygotowało "Podręcznik bezpiecznego wypoczynku", który jest dostępny na stronach internetowych resortu. W poniedziałek do szkoły wrócą uczniowie z województw: zachodniopomorskiego, mazowieckiego, dolnośląskiego i opolskiego.

. 

mt

Czytaj także

Ferie zimowe 2019: sprawdź terminy dla każdego województwa

Ostatnia aktualizacja: 05.01.2019 07:57
Ferie zimowe 2019 zbliżają się wielkimi krokami. Terminy są cztery, podobnie jak w poprzednich latach. Przedstawiamy dokładną rozpiskę dla każdego województwa.
rozwiń zwiń

Czytaj także

W szkołach rozpoczynają się ferie zimowe. Służby apelują o bezpieczeństwo

Ostatnia aktualizacja: 12.01.2019 07:25
W pięciu województwach w sobotę zaczynają się ferie zimowe. W pozostałych rozpoczną się one za tydzień, dwa tygodnie lub za cztery. Dwutygodniowa przerwa w zajęciach, zależnie od województwa, nastąpi między 12 stycznia a 24 lutego.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Rozpoczynają się ferie dla kolejnych czterech województw

Ostatnia aktualizacja: 26.01.2019 07:00
W sobotę w kolejnych czterech województwach: dolnośląskim, mazowieckim, opolskim i zachodniopomorskim rozpoczęły się ferie zimowe. Uczniowie z tych regionów będą odpoczywać do 10 lutego.
rozwiń zwiń