X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Straty PiS po dyskusji o lotach? Niewielkie. Więcej traci KO. Lewica w górę

Ostatnia aktualizacja: 11.08.2019 07:44
Według sondażu pracowni Social Changes kontrowersje wokół lotów Marka Kuchcińskiego, byłego marszałka, w niewielkim stopniu wpłynęły na poparcie Prawa i Sprawiedliwości. Partia rządząca straciła bowiem zaledwie procent głosów biorących udział w badaniu. 
Posłowie na sali obrad Sejmu
Posłowie na sali obrad SejmuFoto: PAP/Piotr Nowak

Sondaż pracowni Social Changes przeprowadzono w dniach 2-7 sierpnia. Wówczas dyskusja wokół lotów marszałka Marka Kuchcińskiego była głównym tematem debaty politycznej.

kuchciński 1200 pap.jpg
Sondaż do Sejmu po sprawie lotów Marka Kuchcińskiego: Prawo i Sprawiedliwość zdecydowanie prowadzi

Ta sprawa - jak podaje pracownia Social Changes, na którą powołuje się portal wpolityce.pl - w niewielkim stopniu wpłynęła na preferencje wyborcze Polaków.

Poparcie dla obozu rządzącego w stosunku do poprzedniego jest niższe o zaledwie procent i wynosi 45,9 proc. Koalicja Obywatelska traci natomiast trzy procent, uzyskując w badaniu 29,9 proc. głosów.

Koalicja Lewicy, na którą zagłosowałoby 11 proc. ankietowanych, zyskuje aż 3,9 procenta. Koalicja Polska ma natomiast 0,1 procenta, uzyskując przy tym wynik 9,2 proc. Konfederacja bez zmian pozostaje pod progiem wyborczym. 

Badanie zostało zrealizowane metodą CAWI. Badanie zostało przeprowadzone na ogólnopolskiej, reprezentatywnej (pod względem: płci, wieku, wielkości miejsca zamieszkania) próbie Polaków. W badaniu wzięło udział 1026 respondentów.

kad, wpolityce.pl

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Debata dnia. Elżbieta Witek nowym marszałkiem Sejmu. "Pokazała niezwykłą klasę"

Ostatnia aktualizacja: 09.08.2019 19:40
Elżbieta Witek nowym marszałkiem Sejmu. Była minister zastąpiła Marka Kuchcińskiego. W Polskim Radiu 24 odnieśli się do tego publicyści: Adam Buła (Polska the Times) i Piotr Grzybowski (Radio Warszawa).
rozwiń zwiń