X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Rosyjskie MSZ potwierdza - M. Gosiewska persona non grata

Ostatnia aktualizacja: 03.10.2019 21:41
Polskie Radio otrzymało oficjalne potwierdzenie, że wicemarszałek Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej Małgorzata Gosiewska nie ma prawa wjazdu do Rosji. Informację tę przesłało drogą elektroniczną rosyjskie Ministerstwo Spraw Zagranicznych.
Audio
  • Polskie Radio otrzymało potwierdzenie, że Małgorzata Gosiewska nie ma prawa wjazdu na teren Rosji - Maciej Jastrzębski (IAR)
Wicemarszałek Sejmu Małgorzata Gosiewska
Wicemarszałek Sejmu Małgorzata GosiewskaFoto: PAP/Piotr Nowak

pap małgorzata gosiewska 1200.jpg
Wicemarszałek Sejmu Małgorzata Gosiewska z zakazem wjazdu do Federacji Rosyjskiej

29 września Małgorzata Gosiewska odwiedziła Polaków mieszkających na Białorusi. Przekraczając białoruską granicę, wicemarszałek Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej kilkadziesiąt minut czekała, aż służby graniczne sprawdzą jej paszport. Białorusini chcieli także zajrzeć do bagażnika samochodu należącego do polskich służb konsularnych, co jest naruszeniem międzynarodowych konwencji.

W trakcie tego incydentu, białoruski funkcjonariusz powiadomił Małgorzatę Gosiewską, że sąsiednie państwo - Rosja - wpisało polską polityk na listę osób, które nie mają prawa wjazdu na teren Federacji.

30 września Polskie Radio złożyło oficjalne zapytanie w tej sprawie do rosyjskiego MSZ i 3 października otrzymało odpowiedź potwierdzającą, że wicemarszałek Małgorzata Gosiewska jest na liście osób, których wjazd do Rosji jest niepożądany.

pb

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Białoruś: wicemarszałek Sejmu z wizytą w polskiej szkole ZPB w Wołkowysku

Ostatnia aktualizacja: 29.09.2019 17:14
Wicemarszałek Sejmu Małgorzata Gosiewska wzięła w niedzielę udział w rozpoczęciu roku szkolnego w polskiej szkole społecznej w Wołkowysku na Grodzieńszczyźnie, prowadzonej przez nieuznawany przez władze w Mińsku Związek Polaków na Białorusi (ZPB).
rozwiń zwiń

Czytaj także

Małgorzata Gosiewska: staramy się pokazywać nasz program. Po drugiej stronie jest pustka i hejt

Ostatnia aktualizacja: 02.10.2019 14:20
- Walczą kłamstwem, walczą hejtem. Oni i środowiska im sprzyjające. To jest smutne - tak wystąpienie Borysa Budki podczas przedwyborczej debaty w TVP skomentowała wicemarszałek Sejmu Małgorzata Gosiewska w audycji "W samo południe" w radiowej Jedynce. 
rozwiń zwiń