X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Prof. Zybertowicz: środowiska lewicowe regularnie robią histerię z LGBT

Ostatnia aktualizacja: 25.07.2020 02:30
- Środowiska lewicowe, czy raczej lewackie, regularnie robią histerię z LGBT - powiedział prof. Andrzej Zybertowicz w wywiadzie dla "Dziennika Gazety Prawnej".
- Nie mam nic przeciwko ludziom LGBT, dopóki nie atakują naszych podstawowych wartości - podkreślił prof. Andrzej Zybertowicz
- Nie mam nic przeciwko ludziom LGBT, dopóki nie atakują naszych podstawowych wartości - podkreślił prof. Andrzej ZybertowiczFoto: East News/Michal Wozniak
1200_rodzina_shutterstock.jpg
"Tak dla rodziny, nie dla gender". Nowa inicjatywa Ordo Iuris w obronie tradycyjnych wartości

Prof. Zybertowicz zauważył, że "oczywiście LGBT to konkretni ludzie, którzy mają swoją wrażliwość, ale niezależnie od tego istnieje agresywna genderowa ideologia, której przedstawiciele próbują wywrócić świat do góry nogami".

Czytaj także:

Nie mam nic przeciwko ludziom LGBT, dopóki nie atakują naszych podstawowych wartości. Jestem przeciw wpadnięciu w pułapkę Zachodu - gdy dziecko w okresie dojrzewania ma jakąś niestabilność psychiczną, to przychodzą aktywiści transowi i mówią: musisz zmienić płeć, wtedy wszystko się w twoim życiu ureguluje. Rodziców się odcina od wpływu na to - mówił.

W ocenie prof. Zybertowicza część lęku ludzi o orientacjach LGBT bierze się nie z rzeczywistej niechęci osób heteroseksualnych, tylko z "gierek" homoseksualnych aktywistów, którzy żeby mobilizować swoje środowisko, muszą stale podsycać strach swoich zwolenników.

Dziennik Gazeta Prawna/wpolityce.pl
pb

Czytaj także

"Czas pozbyć się genderowego konia trojańskiego". Wiceminister sprawiedliwości o konwencji stambulskiej

Ostatnia aktualizacja: 18.07.2020 13:45
- Od dawna jesteśmy przygotowani do rozpoczęcia prac nad wypowiedzeniem konwencji stambulskiej. Mam nadzieję, że wypowiedź szefowej MRPiPS jest zapowiedzią takiej właśnie inicjatywy - powiedział wiceszef MS Marcin Romanowski, pytany o słowa minister Marleny Maląg.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Nowa Fantastyka" przeprasza środowiska LGBT. Jacek Komuda: ja nie zamierzam nikogo przepraszać

Ostatnia aktualizacja: 18.07.2020 17:16
- Żyjemy w wolnym kraju, mamy swobodę wypowiedzi. Jeżeli komuś coś się nie podoba, może podać mnie do sądu. Nie może być tak, że zostanie wprowadzona cenzura i jeśli coś temu rozwydrzonemu środowisku LGBT się nie spodoba, to np. będą cenzurowane konkretne książki - powiedział pisarz Jacek Komuda.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Maciejewski: w świecie Zachodu liberałowie i lewica mają większe prawa

Ostatnia aktualizacja: 24.07.2020 10:00
- Liberalni intelektualiści, pod płaszczem ochrony praworządności, wciskają ludziom na przykład ideologię gender - mówił w Polskim Radiu 24 publicysta, Jakub Maciejewski z "Sieci". Gośćmi audycji byli też: Tomasz Truskawa ze Stowarzyszenia Wolnego Słowa i Paweł Krulikowski z portalu reo.pl.
rozwiń zwiń