X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Putin rozmawiał z Łukaszenką. Obiecał 1,5 mld dol. kredytu dla Białorusi

Ostatnia aktualizacja: 14.09.2020 15:55
Prezydent Rosji Władimir Putin powiedział w trakcie rozmowy z Alaksandrem Łukaszenką, że "Białorusini powinni sami rozwiązać sytuację w swoim kraju". Liderzy uzgodnili, że Rosja udzieli Białorusi kredytu w wys. 1,5 mld USD.
Aleksander Łukaszenka i Władimir Putin
Aleksander Łukaszenka i Władimir PutinFoto: PAP/EPA/KREMLIN HANDOUT

Putin podkreślił, że uważa Białoruś za sojuszniczkę Rosji i że Moskwa podtrzymuje wszystkie ustalenia z Białorusią w ramach Państwa Związkowego i Organizacji Traktatu o Bezpieczeństwie Zbiorowym.

putin free shutt 1200 .jpg
"Putin obawia się podobnych wydarzeń w Rosji". Białoruski opozycjonista przed wizytą Łukaszenki w Soczi

- Białorusi sami, bez podpowiedzi z zewnątrz, powinni rozwiązać sytuację w kraju - podkreślił Putin. Propozycję Łukaszenki, by do konstytucji Białorusi wprowadzić poprawki, prezydent Rosji określił jako logiczną i aktualną.

Putin zaznaczył, że "wspólne rosyjsko-białoruskie przedsięwzięcia w sferze wojskowej zaplanowane na ten rok zostaną przeprowadzone zgodnie z planem". - Jeśli chodzi o element wojskowy, to istnieje nasz plan i będzie on zrealizowany. Zostanie wprowadzony w życie. W ciągu roku na terytorium Białorusi i Rosji mamy praktycznie co miesiąc wspólne przedsięwzięcia. Wszystko będziemy robić tak, jak zaplanowaliśmy - zapowiedział.

Czytaj także:

Łukaszenka podziękował Putinowi i Rosjanom. - Wydarzenia na Białorusi pokazały, że musimy współpracować ze starszym bratem we wszystkich kwestiach - powiedział prezydent Białorusi.

itom

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Poseł PiS: nie chodzi o to, żeby zamienić Łukaszenkę na inną osobę przychylną Putinowi

Ostatnia aktualizacja: 13.09.2020 13:27
Poseł PiS Bartosz Kownacki i Paweł Poncyljusz, poseł KO dyskutowali w Programie 1 Polskiego Radia o sytuacji na Białorusi. 
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Plan Marshalla" dla Białorusi. Mateusz Morawiecki przedstawi go europejskim liderom

Ostatnia aktualizacja: 14.09.2020 14:14
- Na najbliższym posiedzeniu liderów europejskich premier Mateusz Morawiecki w imieniu Grupy Wyszehradzkiej przedstawi "Plan Marshalla" dla Białorusi, czyli projekt działań gospodarczych - powiedział w poniedziałek szef KPRM Michał Dworczyk po spotkaniu premiera Mateusza Morawieckiego z przedstawicielami klubów i kół parlamentarnych w sprawie sytuacji na Białorusi.
rozwiń zwiń