X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

"Myślę, że przebiegnie bardzo sprawnie". Wiceminister zdrowia o powrocie do szkół dzieci z klas I-III

Ostatnia aktualizacja: 11.01.2021 22:25
- Myślę, że powrót najmłodszych dzieci do szkół przebiegnie bardzo sprawnie; będziemy obserwowali w następnych tygodniach jaki to będzie miało wpływ na ewentualny dalszy przebieg epidemii - powiedział w poniedziałek wiceminister zdrowia Waldemar Kraska.
Zdj. ilustracyjne
Zdj. ilustracyjneFoto: Sharomka/ Shutterstock

Minister zdrowia Adam Niedzielski poinformował w poniedziałek o utrzymaniu od 18 stycznia wszystkich dodatkowych obostrzeń oprócz uruchomienia nauczania stacjonarnego w klasach I-III w szkołach podstawowych.

"Żmudne dni dyskusji"

Niedzielski Free tt KPRM-663.jpg
Niedzielski: 18 stycznia uczniowie klas I-III wrócą do szkół

Kraska powiedział w poniedziałek w TVP Info, że decyzja o powrocie najmłodszych dzieci do szkół nie była łatwa. - Była podjęta po wielu dniach żmudnych dyskusji i przemyśleń także z Radą Medyczną, która działa przy panu premierze Mateuszu Morawieckim. Więc ta decyzja na pewno była trudna, ale myślę, że bardzo przemyślana - podkreślił wiceszef MZ.

Jak dodał, liczy na to, że powrót dzieci do szkół sprawi, że poczujemy troszkę normalności. - Bo myślę, że nauka zdalna, szczególnie dla tych dzieci z najmłodszych klas nie przynosi takich efektów, jakich nauczyciele by sobie życzyli - zaznaczył Kraska.

Czytaj także:

- Myślę, że powrót tych najmłodszych dzieci do szkół przebiegnie bardzo sprawnie. Będziemy obserwowali w następnych tygodniach, jaki to będzie miało wpływ na ewentualny dalszy przebieg epidemii - podkreślił wiceminister.

pkr

Czytaj także

Szef MEiN: powrót dzieci do szkół nie będzie uzależniony od szczepienia

Ostatnia aktualizacja: 05.01.2021 22:37
- Musimy czekać na szczepionkę, nie ma jej jeszcze aż tyle, by cała grupa pierwsza była zaszczepiona - powiedział we wtorek minister edukacji i nauki Przemysław Czarnek. - Na pewno od szczepienia nie uzależniamy powrotu do szkół - wskazał.
rozwiń zwiń