X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

"Patologie stały się chlebem powszednim". Były pracownik TVN o sytuacji w stacji

Ostatnia aktualizacja: 26.02.2021 22:28
"Nieprawdopodobnym jest to, że telewizja ta ma czelność pouczać innych w aspekcie etyki, sama nie przestrzegając u siebie podstawowych standardów i przepisów prawa" - głosi wpis na profilu na Facebooku Kamila Różalskiego, byłego pracownika TVN. Zarzuca on też stacji "mobbing" i "nepotyzm".
Logo stacji TVN na budynku jej siedziby przy ul. Wiertniczej w Warszawie
Logo stacji TVN na budynku jej siedziby przy ul. Wiertniczej w WarszawieFoto: MW/ FORUM

Prokuratura Krajowa Forum 1200.jpg
"Całkowicie nieprawdziwy obraz". Prokuratura Krajowa o materiale TVN24 na temat podatków

Autor opublikowanego na Facebooku wpisu, podpisany jako Kamil Różalski - jak sam oświadcza "związany z TVN zawodowo od września 1997 roku, czyli od powstania stacji" - przekonuje, że został "zmuszony (...) do rozwiązania umowy za porozumieniem stron", a potem - już jako współpracownik - był traktowany jak człowiek "drugiej kategorii". Pisze o pracy po 17 godzin dziennie kosztem zdrowia, braku prawa do do emerytury, urlopu, ubezpieczenia zdrowotnego, "ogromnych pieniądzach w nieodprowadzonych składkach ZUS", a także o "mobbingu", "nepotyzmie" i "poniżaniu". 

Przekonuje, że "grupa osób", w tym on sam, informowała właściciela stacji, amerykańską firmę Discovery Inc., o "patologiach i łamaniu prawa", jednak - jego zdaniem - Amerykanie "złamali procedury", które sami ustanowili , naruszyli ich anonimowość i narazili ich na działania odwetowe.

"Patologie stały się chlebem powszednim w TVN. Nieprawdopodobnym jest to, że telewizja ta ma czelność pouczać innych w aspekcie etyki, sama nie przestrzegając u siebie podstawowych standardów i przepisów prawa" - czytamy we wpisie. 

Czytaj także: 

Facebook, Twitter/ mbl

Zobacz więcej na temat: POLSKA media TVN

Czytaj także

Materiał TVN24 o luce VAT-owskiej. Buda: to obrona przed nałożeniem opłaty od reklam

Ostatnia aktualizacja: 21.02.2021 17:21
- Wprowadzenie tej opłaty rzeczywiście doprowadziłoby do sytuacji, w której cały rynek by ją uiszczał. Dzisiaj mamy z tym bowiem widoczny problem. Upatruję w działaniach i TVN i PO obronę przed tym poprzez pewnego rodzaju atak, ale jednak przy użyciu zafałszowanych danych - powiedział portalowi wPolityce.pl wiceminister funduszy i polityki regionalnej Waldemar Buda. Odniósł się w ten sposób do materiału TVN24 o luce VAT-owskiej
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Celowa akcja dezinformująca". MS reaguje na materiał TVN24 dot. wydatków Funduszu Sprawiedliwości

Ostatnia aktualizacja: 22.02.2021 21:22
Ministerstwo Sprawiedliwości dementuje w komunikacie rewelacje programu "Czarno na białym" telewizji TVN24, jakoby Fundusz Sprawiedliwości przeznaczał na promocję dwa razy większe środki niż na pomoc ofiarom przestępstw.
rozwiń zwiń