X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Antoni Macierewicz: Nowy Ład to kompleksowy plan nowego rozwoju Polski

Ostatnia aktualizacja: 13.03.2021 14:30
- W Nowym Ładzie musi znaleźć się miejsce na fundamentalnie wzmocnienie Wojska Polskiego i naszego bezpieczeństwa zewnętrznego - powiedział w Polskim Radiu 24 wiceprezes Prawa i Sprawiedliwości Antoni Macierewicz.
Antoni Macierewicz
Antoni MacierewiczFoto: PR24/Adam Koniecki

Reforma służby zdrowia, podwyżka płac oraz wsparcie dla rodzin i seniorów - to niektóre założenia Polskiego Nowego Ładu, które poznaliśmy w nowym spocie. 20 marca Prawo i Sprawiedliwość przedstawi nowy program na najbliższe lata.

Posłuchaj
21:52 PR24_mp3 2021_03_13-13-06-30.mp3 Antoni Macierewicz: Nowy Ład to kompleksowy plan nowego rozwoju Polski (Temat Dnia/Gość PR24)

Prawo i Sprawiedliwość zaprezentowało klip, który zapowiada ogłoszenie "Nowego Ładu". Na filmie szef PiS wicepremier Jarosław Kaczyński i premier Mateusz Morawiecki podkreślają, że "rząd prawicy dotrzymuje słowa", a w trakcie pandemii "udało się uratować 5 mln miejsc pracy, przeznaczając 200 mld złotych pomocy dla firm".

1200 ład.jpg
PiS zapowiada Polski Nowy Ład. Premier: to wielki program rozwoju

"To wszystko, co jest potrzebne Polakom"

Antoni Macierewicz zwracał w Polskim Radiu 24 uwagę na to, że w Nowym Ładzie musi znaleźć się miejsce także dla naszego bezpieczeństwa zewnętrznego. - Nie możemy zapominać, że w ostateczności bezpieczeństwo każdego narodu zależy od jego siły, jego zdolności i jego wyposażenia - tłumaczył.

Marszałek senior podkreślał, że Polski Nowy Ład to plan, który jest nam wszystkim dziś bardzo potrzebny. - Ten plan to wszystko, co jest dziś najważniejsze dla Polaków. Zdrowie, bezpieczeństwo, edukacja, energetyka, rodzina, polska wieś - wyliczał wiceszef PiS.

- To kompleksowy program nowego rozwoju Polski - dodał polityk.

Zapraszamy do wysłuchania rozmowy.

* * *

Audycja: "Temat dnia / Gość PR24"
Prowadzi: Tadeusz Płużański
Gość: Antoni Macierewicz (wiceprezes PiS)
Data emisji: 13.03.2021
Godzina emisji: 13.06

ks

Czytaj także

"Będzie widowisko i kolejny serial polityczny". Karol Gac o debacie nt. Krajowego Planu Odbudowy

Ostatnia aktualizacja: 10.03.2021 13:43
- Nie spodziewam się ze strony opozycji merytorycznej debaty. Raczej spodziewam się politycznych epitetów i negatywnych emocji - przewidywał w Polskim Radiu 24 dr Karol Gac z portalu DoRzeczy.pl przebieg debaty na temat przyjęcia planu odbudowy gospodarki po pandemii. 
rozwiń zwiń

Czytaj także

Artur Soboń: Nowy Ład będzie początkiem powrotu do normalności

Ostatnia aktualizacja: 10.03.2021 14:30
- Nowy Ład ma na celu stworzenie takich mechanizmów, które pobudzą i przyspieszą wzrost gospodarczy w Polsce. To również kontynuacja naszej polityki obniżania większości Polaków podatków - powiedział w Polskim Radiu 24 wiceminister aktywów państwowych Artur Soboń.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Chcemy zabezpieczyć samorządy". Joński o uwagach KO do Krajowego Planu Odbudowy

Ostatnia aktualizacja: 11.03.2021 08:23
Koalicja Obywatelska pozytywnie się odnosi do tych środków, uważa, że są one pilne, potrzebne jak nigdy wcześniej w takiej ilości. Natomiast te doświadczenia ostatnich miesięcy pokazują, że chcemy zabezpieczyć samorządy, żeby nie były dzielone na te, gdzie rządzi PiS i gdzie rządzi opozycja - mówił w Polskim Radiu 24 poseł Koalicji Obywatelskiej Dariusz Joński.
rozwiń zwiń