more_horiz
Wiadomości

Clarkson, May i Hammond filmują w Polsce. Na ulicach Gdańska kawalkada nietypowych samochodów

Ostatnia aktualizacja: 22.06.2022 14:03
Trio brytyjskich prezenterów, które zasłynęło ze wspólnych występów w programie "Top Gear" przybyło do Polski. To wszystko za sprawą realizacji zdjęć do kolejnego odcinka motoryzacyjnego programu "The Grand Tour". Na gdańskich ulicach nie zabrakło także nietypowych pojazdów. 
Clarkson, May i Hammond filmują w Polsce. Na ulicach Gdańska kawalkada nietypowych samochodów
Clarkson, May i Hammond filmują w Polsce. Na ulicach Gdańska kawalkada nietypowych samochodów Foto: PAP/PA/Ian West

W "polskim internecie" aż zawrzało. W poniedziałek (20 czerwca br.) czytelnicy serwisu trojmiasto.pl na ulicach Gdańska spotkali kawalkadę nietypowych pojazdów z bardzo znanymi twarzami za kierownicą - prowadzili je Jeremy Clarkson, Richard Hammond i James May.

Z informacji przekazanych przez szczęśliwców, którzy spotkali brytyjskie trio na polskich drogach wynika, że Jeremy Clarkson siedział za kierownicą Mitsuoki Le-Seyde, Richard Hammond przemierza gdańskie drogi w Chevrolecie SSR, a James May siedział w Crosley'u Convertible. 

Dodajmy, że Mitsuoki Le-Seyde to prawdopodobniej jeden z 500 wyprodukowanych egzemplarzy tego modelu w historii.

Kolejne miasta na mapie Polski 

Wygląda również na to, że zdjęcia do kolejnego odcinka "The Grand Tour", które robione były w Gdańsku zostały zakończone. Jednak z nieoficjalnych informacji wynika, że kolejnymi lokalizacjami w Polsce, które odwiedzą brytyjscy prezenterzy mają być: Poznań, Żagań, Świebodzin, Pustynia Błędowska i Kraków.

Z kolei finiszem ich tournee ma być ponoć włoski Triest. Pojawiły się również doniesienia na temat przyszłości Jeremy'ego Clarksona, które mówią o tym, że niewykluczone jest to, iż będzie to jego ostatni odcinek w roli prowadzącego.

Brytyjskie trio znane jest przede wszystkim z prowadzenia jednego z najpopularniejszych programów motoryzacyjnych w historii. Mowa tutaj o "Top Gear", który od kilku lat nie jest już prowadzony przez wspomniany tercet. Aktualnie Clarkson, May i Hammond współtworzą program "The Grand Tour".

Czytaj więcej: 

nj, moto.trojmiasto.pl

Zobacz także

Zobacz także