19-latek staranował pojazdy policji i strażników
Podwójnego pecha miał mieszkaniec Brzezin, który w centrum Łodzi wjechał na skrzyżowanie na czerwonym świetle.
2011-12-04, 12:37
- Kierujący seatem Ibizą 19-latek, jadąc ulicą Sienkiewicza, nie zastosował się do sygnalizacji świetlnej i wjechał na skrzyżowanie z ulicą Nawrot po zapaleniu się czerwonego światła - relacjonuje Radosław Gwis z łódzkiej policji.
Zobacz galerię: DZIEŃ NA ZDJĘCIACH>>>
W tym czasie z dwóch równoległych pasów ulicy Nawrot ruszyły oznakowane radiowozy: policyjny i straży miejskiej. Rozpędzony seat uderzył w prawy bok policyjnego fiata Ducato, który wpadł bokiem na fiata Doblo straży miejskiej.
Dwóm strażnikom miejskim nic się nie stało, natomiast 29-letni policjant oraz sprawca wypadku zostali przewiezieni do szpitala im. Barlickiego w Łodzi.
PAP,kk
REKLAMA