Spłoszony koń w tłumie ludzi na Krupówkach

Na zakopiańskich Krupówkach z niewiadomych na razie przyczyn jeden z koni z saniami stojący na postoju nagle spłoszył się i ruszył w tłum.

2012-01-08, 17:20

Spłoszony koń w tłumie ludzi na Krupówkach
. Foto: Lech Polcyn/Wikimedia Commons/CC

Posłuchaj

Na szczęście nic poważnego się nie stało - uspokaja komendant Straży Miejskiej w Zakopanem, Wiesław Lenard
+
Dodaj do playlisty

Zwierzę z ogromną prędkością biegło razem z saniami i woźnicą Krupówkami. Woźnica nie spadł z sań i cały czas próbował opanować zwierzę. Podczas ucieczki koń zaczepił o dziecko wiezione przez rodziców na sankach.

- Na szczęście nic poważnego się nie stało - uspokaja komendant Straży Miejskiej w Zakopanem, Wiesław Lenard.

 

 Zobacz galerię: Dzień na zdjęciach >>>

 

Dziecko na wszelki wypadek zostanie przewiezione do szpitala w Zakopanem, gdzie będzie zbadane przez lekarzy. Policja sprawdza okoliczności zdarzenia. Próbuje wyjaśnić, jak doszło do całego incydentu. Wiadomo już, że woźnica feralnego zaprzęgu był trzeźwy.

mr

Polecane

Wróć do strony głównej