Prokurator Przybył czuje się dobrze, ale zostanie w szpitalu
Mikołaj Przybył przeszedł zabieg chirurgiczny głowy. Jak twierdzą lekarze, jego stan jest dobry.
2012-01-10, 10:00
Prokurator Mikołaj Przybył, który w poniedziałek postrzelił się w przerwie konferencji prasowej jeszcze przez dwa dni pozostanie w Szpitalu Klinicznego im. Heliodora Święcickiego Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu - poinformowała dyrektor placówki Krystyna Mackiewicz.
W poniedziałek wieczorem prokurator przeszedł zabieg chirurgiczny w związku z raną postrzałową głowy.
- Stan pacjenta jest dobry. Zabieg przebiegł pomyślnie, pacjent czuje się dobrze, ma zapewnione wszystko, czego potrzebuje - powiedziała Krystyna Mackiewicz.
Czytaj więcej o sprawie prokuratora Przybyła >>>
REKLAMA
Prokurator postrzelił się w głowę podczas zwołanego przez siebie spotkania z dziennikarzami. Chciał popełnić samobójstwo bo nie zgadzał się z planami Prokuaratury Generalanej. Chodzi m.in o wcielenie prokuratury wojskowej w struktury prokuratur cywilnych. Prokurator Mikołaj Przybył przekonywał wczoraj, że nie jest to dobre rozwiązanie.
W trakcie konferencji bronił też swoich kolegów przed zarzutami złamania prawa w trakcie ustalania przecieków ze śledztwa smoleńskiego.
wit
REKLAMA