more_horiz
Wiadomości

Mecz Gwiazd na Stadionie Narodowym

Ostatnia aktualizacja: 29.04.2012 07:34
Zmierzą się sławne osobistości z Polski i Ukrainy. W polskiej drużynie zagrają m.in. Mariusz Czerkawski, Marcin Dorociński, Paweł Deląg.
Mecz Gwiazd na Stadionie Narodowym
Foto: www.meczobunarodow.pl

Na Stadionie Narodowym w Warszawie o godzinie 15.15 rozpocznie się mecz z udziałem sportowców i gwiazd showbiznesu z Polski i Ukrainy.

Bramy stadionu zostaną otwarte dwie godziny przed meczem, a na jego terenie rozpocznie się akcja społeczna 'Kocham Polskę' i będzie trwała do godziny 17:00. Przy Stadionie Narodowym w Warszawie zostaną ustawione litery, które utworzą ogromny napis: „♥Polska”. Przewidziane są atrakcje dla dzieci i dorosłych.

W drużynach zagrają m.in. dziennikarze, aktorzy i piosenkarze, a także sportowcy na co dzień reprezentujący inną dyscyplinę. "Mecz Gwiazd Obu Narodów" ma służyć zacieśnieniu relacji między obu krajami. Dochód z imprezy zasili częściowo konta domów dziecka z Warszawy i z Kjowa. W polskich barwach zagrają m.in. Marcin Dorociński, Mariusz Czerkawski, Mateusz Damięcki, Paweł Deląg, Tomasz Iwan, Robert Janowski, Piotr Kraśko, Piotr Kupicha, Liber, Radosław Majdan, Mezo, Rafał Mroczek czy Maciej Orłoś. Z ukraińskich nazwisk Polakom powinni być znani m.in. tancerz Żora Koroliow czy aktor z serialu "Na Wspólnej" Oleg Sawkin.

IAR/stadionnarodowy.org/agkm

Zobacz galerię: DZIEŃ NA ZDJĘCIACH >>>

Zobacz także

Zobacz także