more_horiz
Wiadomości

FIFA 23: Drużyna Tygodnia znów z Polakiem. Wojciech Szczęsny doceniony

Ostatnia aktualizacja: 28.09.2022 20:00
Poznaliśmy drugą Drużynę Tygodnia w nowej edycji gry FIFA i ponownie trafił do niej Polak. Tym razem miejsce znalazło się dla Wojciecha Szczęsnego, którego doceniono za kapitalny występ w meczu Ligi Narodów z Walią.
Wojciech Szczęsny trafił do Drużyny Tygodnia w grze FIFA. Doceniono jego świetny mecz z Walią.
Wojciech Szczęsny trafił do Drużyny Tygodnia w grze FIFA. Doceniono jego świetny mecz z Walią. Foto: Screen: Instagram - wojciech.szczesny1, Facebook - Kartomania - FIFA Ultimate Team i nie tylko

Szczęsny tydzień po Gikiewiczu

Znamy drugą Drużynę Tygodnia w nowej edycji gry FIFA. Wybory pracowników EA SPORTS podyktowane są wydarzeniami z realnych boisk w ostatnich dniach, zatem wyróżnieni zostali głównie bohaterowie decydujących spotkań w Lidze Narodów.

W tym doborowym gronie znalazł się Wojciech Szczęsny, który zamurował polską bramkę w meczu z Walią. Jego świetna postawa pomogła Biało-Czerwonym odnieść cenne zwycięstwo 1:0 i zapewnić sobie utrzymanie w dywizji A.

Obok naszego reprezentanta w Drużynie Tygodnia znaleźli się m.in. Luka Modrić, Mohamed Salah, Oliver Giroud czy Christian Eriksen. Co ciekawe drugim bramkarzem w zestawieniu jest Remko Pasveer, który debiut w reprezentacji Holandii zaliczył na Stadionie Narodowym przeciw Polsce. Na wyróżnienie zapracował jednak głównie kilka dni później postawą w meczu z Belgią. W obu występach 39-letni debiutant zachował czyste konto.

Przypomnijmy, że w pierwszej Drużynie Tygodnia FIFY 23 znalazł się inny polski golkiper - Łukasz Gikiewicz, a oprócz niego piłkarz Ekstraklasy - Filip Mladenović z Legii Warszawa.


Czytaj także:


MK

Zobacz także

Zobacz także