more_horiz
Wiadomości

"Przegrać z mistrzami świata to nie wstyd". Premier Morawiecki skomentował mecz z Francuzami

Ostatnia aktualizacja: 04.12.2022 19:20
Premier Mateusz Morawiecki podziękował piłkarzom reprezentacji Polski za mecz z Francją. Przegraliśmy z broniącym tytułu mistrzem świata w piłce nożnej 1:3.
Mecz Polska - Francja zakończył się wynikiem 1:3
Mecz Polska - Francja zakończył się wynikiem 1:3Foto: PAP/EPA/Ali Haider

"Wszyscy widzieliśmy, jak wspaniałą mamy drużynę! Jestem pewien, że to zaprocentuje w kolejnych turniejach" - napisał na Twitterze. Premier podziękował także trenerowi i całemu sztabowi szkoleniowemu za wyjście z grupy, za wspaniałą walkę i pozytywne emocje. "Walczymy o awans na Euro!" - dodał.


"Wynik meczu z Francją jest gorszy od naszej gry, ale przegrać z aktualnymi, a być może i przyszłymi mistrzami świata, to nie wstyd" - napisał premier Mateusz Morawiecki po przegranym meczu Polska-Francja.

Polska odpadła w 1/8 finału piłkarskich mistrzostw świata w Katarze po porażce z Francją 1:3.

Premier Morawiecki ocenił na Facebooku, że "wynik meczu z Francją jest gorszy od naszej gry, ale przegrać z aktualnymi, a być może i przyszłymi mistrzami świata, to nie wstyd". "Wszyscy dzisiaj widzieliśmy, jakie możliwości i jakie ambicje drzemią w naszej drużynie" - podkreślił. "Jestem pewien, że to zaprocentuje na kolejnych wielkich turniejach" - dodał.

"Bardzo dziękuję całej drużynie, trenerowi i całemu sztabowi szkoleniowemu za wyjście z grupy, za wspaniałą walkę i pozytywne emocje" - napisał Morawiecki. "Głowa do góry Panowie, wrócicie silniejsi. Walczymy o awans na Euro!" - zakończył wpis szef rządu. 


PAP/IAR/kmp 

Zobacz także

Zobacz także