X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

18. Memoriał Wagnera z kibicami. Polscy siatkarze poznali rywali

Ostatnia aktualizacja: 07.06.2021 13:15
W dniach 9-11 lipca w TAURON Arenie Kraków odbędzie się XVIII edycja siatkarskiego Memoriału Huberta Jerzego Wagnera. Podopieczni Vitala Heynena, którzy szykują się do igrzysk w Tokio,zagrają w obecności polskich kibiców, którzy będą mogli na żywo oglądać biało-czerwonych w akcji. 
Kibice podczas meczu siatkówki
Kibice podczas meczu siatkówkiFoto: Memoriał Wagnera
  • Impreza w TAURON Arenie Kraków odbędzie się w dniach 9-11 lipca
  • W 2019 roku Memoriał Huberta Jerzego Wagnera wygrała Brazylia. Polska zajęła drugie miejsce 
  • Turniej rozgrywany jest od 2003 roku 

Kraków po raz kolejny będzie gospodarzem Memoriału Huberta Jerzego Wagnera (9-11 lipca). Memoriał jest generalnym sprawdzianem biało-czerwonych przed turniejem siatkarskim na igrzyskach olimpijskich w Tokio. Polacy swój pierwszy mecz w Japonii rozegrają już 24 lipca.

- Jesteśmy podekscytowani, że wreszcie będziemy mogli się spotkać z naszymi mistrzami świata i naszymi ukochanymi kibicami - podkreślił Cezary Mróz, wiceprezes Fundacji Huberta Jerzego Wagnera. - Do TAURON Areny będzie mogło wejść tylu kibiców, na ile pozwolą nam ogólnokrajowe regulacje, w tym momencie liczymy, że będzie to minimum połowa miejsc w tej nowoczesnej hali. Zapewnimy pełne bezpieczeństwo, a jednocześnie damy naszym fanom okazję do zobaczenia na żywo biało-czerwonych i wsparcia ich tuż przed turniejem marzeń na igrzyskach - dodał. 

Informacja o udziale kibiców w Memoriale niezwykle ucieszyła także przedstawicieli Miasta Gospodarza – Krakowa, który do tej pory już pięciokrotnie gościł najlepszy towarzyski turniej siatkarski na świecie. -  To znakomita wiadomość, że już po raz szósty zawitają do nas na Memoriał najlepsi, siatkarscy kibice świata - mówił Krzysztof Kowal, dyrektor Zarządu Infrastruktury Sportowej w Krakowie, z ramienia Gminy Miejskiej Kraków odpowiadającego za współorganizację turnieju w stolicy Małopolski.

Czytaj także:

- Mieszkańcy i goście będą mieli tak wyczekiwaną okazję podziwiać na żywo mistrzów świata. Wierzę, że doping podczas bezpośredniego testu przed igrzyskami olimpijskimi doda skrzydeł naszym siatkarzom w Tokio i wizyta w TAURON Arenie Kraków tuż przed wielkim wyzwaniem tradycyjnie już przyniesie im szczęście, podobnie jak to miało miejsce w 2014 i 2018 roku. Memoriał to nie jedyne wielkie wydarzenie siatkarskie, które czaka nas w tym roku w naszym mieście. W sierpniu będziemy gospodarzem Grand Prix PLS, a we wrześniu w TAURON Arenie Kraków odbędzie się piętnaście meczów fazy grupowej CEV Mistrzostw Europy Mężczyzn 2021 i ponownie zagra u nas reprezentacja Polski. Serdecznie zapraszam do naszego siatkarskiego Krakowa - dodał.

W XVIII Memoriale zagrają reprezentacje Polski, Tunezji (aktualny mistrz Afryki powalczy w Tokio w grupie B), Norwegii oraz Egiptu. Już w przyszłym tygodniu rozpocznie się sprzedaż biletów na to wyjątkowe wydarzenie. 

- Bardzo się cieszę, że wraca siatkówka niemal "bez ograniczeń". To bardzo ważne, że widowiska sportowe wreszcie mogą się odbywać z udziałem publiczności, tak cudownych siatkarskich fanów. Tęskniliśmy za sobą z wzajemnością. Cieszę się, że ten powrót do normalności ma miejsce w zawsze serdecznym dla nas Krakowie. Dla naszej reprezentacji
będzie to ostatni oficjalny sprawdzian dyspozycji przed igrzyskami olimpijskimi. To w Krakowie najprawdopodobniej ukształtuje się olimpijski skład. Dlatego tegoroczny memoriał jest bardzo ważny dla Polskiej Siatkówki - mówił Jacek Kasprzyk, prezes PZPS. 

PROGRAM XVIII Memoriału Huberta Jerzego Wagnera:

Piątek | 9 lipca
godz. 15.00* Tunezja – Egipt
godz. 18.00 Polska – Norwegia

Sobota | 10 lipca
godz. 15.00 Norwegia – Egipt
godz. 18.00 Polska – Tunezja

Niedziela | 11 lipca
godz. 13.00 Tunezja – Norwegia
godz. 16.00 Polska – Egipt

* - godziny początku meczu mogą jeszcze ulec zmianie ze względu na transmisję telewizyjną

inf. prasowa

Zobacz więcej na temat: Siatkówka SPORT

Czytaj także

18. Memoriał Wagnera może się odbyć w zmienionej formule

Ostatnia aktualizacja: 14.05.2020 12:44
Oficjalna decyzja jeszcze nie zapadła, ale wszystko wskazuje, że lipcowy termin XVIII Memoriału Huberta Jerzego Wagnera w siatkówce nie zostanie utrzymany. Organizatorzy zapewniają jednak, że podejmują działania, aby krakowski turniej - choć w zmienionej formule - odbył się w tym roku.
rozwiń zwiń