Grzegorz Krychowiak zagrał jako kapitan Krasnodaru. Drugie zwycięstwo "Byków" w lidze
Grzegorz Krychowiak już w swoim drugim meczu dla Krasnodaru został... kapitanem drużyny. Zespół Polaka wygrał w czwartej kolejce rosyjskiej Premier Liga z Arsienałem Tuła (3:2).
2021-08-16, 10:41
Kilka dni temu ogłoszono oficjalnie, że Grzegorz Krychowiak opuszcza Lokomotiw Moskwa i przenosi się do Krasnodaru. W barwach ekipy ze stolicy Rosji reprezentant Polski zagrał nawet w trzech pierwszych meczach sezonu Premier Ligi.
Powiązany Artykuł
Nie od dziś wiadomo, że polski zawodnik cieszy się w Rosji dużą popularnością. Już w swoim drugim meczu dla Krasnodaru, Krychowiak wyprowadził drużynę na boisko w roli... kapitana. "Byki" pokonały u siebie Arsienał Tuła 3:2 i odniosły drugie zwycięstwo w tym sezonie.
Po czterech kolejkach Premier Liga Krasnodar zajmuje szóste miejsce. Do lidera Zenitu traci cztery punkty.
W następnym meczu drużyna Grzegorza Krychowiaka zagra na wyjeździe z byłym klubem Polaka Lokomotiwem Moskwa.
REKLAMA
Czytaj także:
- Nie żyje Gerd Mueller. Słynny piłkarz miał 75 lat
- Liga rosyjska: gol Sebastiana Szymańskiego. Dobry początek sezonu reprezentanta Polski
red
REKLAMA