more_horiz
Wiadomości

KSW: Znamy datę i miejsce kolejnej gali. Mistrzowskie starcie w wadze ciężkiej walką wieczoru

Ostatnia aktualizacja: 16.01.2022 10:50
KSW 66 przeszła do historii. W Szczecinie Borys Mańkowski obronił mistrzowski pas, Tomasz Narkun go stracił, a udanie w szeregi organizacji powrócił Michał Materla. Poznaliśmy też datę, miejsce i walkę wieczoru kolejnej gali.
KSW nie zwalnia tempa. Gala z numerem 67 odbędzie się 26 lutego w Warszawie, a w walce wieczoru Phil De Fries stanie do obrony mistrzowskiego pasa królewskiej kategorii.
KSW nie zwalnia tempa. Gala z numerem 67 odbędzie się 26 lutego w Warszawie, a w walce wieczoru Phil De Fries stanie do obrony mistrzowskiego pasa królewskiej kategorii. Foto: screen/Facebook - Philip De Fries

KSW 67 - data i miejsce gali ujawnione

Jednym z głównych wydarzeń gali KSW 66 było ogłoszenie daty i miejsca kolejnego wydarzenia spod znaku polskiego giganta sceny MMA. Szefowie organizacji ujawnili, że KSW 67 odbędzie się 26 lutego w Warszawie. W stawce walki wieczoru znajdzie się pas kategorii ciężkiej. Powalczą o niego aktualny mistrz - Phil De Fries i Darko Stosić.

De Fries w szeregi największej polskiej federacji trafił w 2018 r. Już w pierwszej walce zdobył tytuł mistrza królewskiej wagi i do tej pory pięciokrotnie go obronił. Pokonywał m.in. Michała Kitę i dwukrotnie Tomasza Narkuna. W lutym jego kolejnym rywalem będzie Darko Stosić - Serb, który po zwolnieniu z UFC wygrał trzy pojedynki w KSW i - podobnie jak Brytyjczyk - nad Wisłą jest niepokonany.

O możliwości zestawienia takiej walki, jako jedynego sensownego wyzwania dla De Friesa, pisaliśmy już wcześniej.

Na KSW 67 dojdzie też do starcia w czołówce kategorii półśredniej - Andrzej Grzebyk zmierzy się z Adrianem Bartosińskim.


Czytaj także:


MK

Zobacz więcej na temat: KSW MMA SPORT Sporty walki

Zobacz także

Zobacz także

X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem