more_horiz
Wiadomości

Polska - Ukraina. Biało-Czerwoni zagrają towarzysko w Radomiu przed MŚ siatkarzy

Ostatnia aktualizacja: 13.08.2022 09:00
Jeszcze przed sierpniowymi mistrzostwami świata siatkarzy reprezentacja Polski zagra towarzyskie spotkanie w Radomskim Centrum Sportu. Rywalem podopiecznych Nikoli Grbicia będzie Ukraina. 
Selekcjoner siatkarskiej reprezentacji Polski Nikola Grbić podczas turnieju Ligi Narodów 2022
Selekcjoner siatkarskiej reprezentacji Polski Nikola Grbić podczas turnieju Ligi Narodów 2022Foto: print screen/en.volleyballworld.com

Polska - Ukraina. Kadra zagra towarzyski mecz w Radomiu przed MŚ siatkarzy

Mecz Polska - Ukraina w Radomiu będzie pierwszym meczem kontrolnym przed 20. edycją Mistrzostwa Świata w Piłce Siatkowej Mężczyzn, które odbędą się w dniach 26 sierpnia - 11 września w Polsce i Słowenii. 

Spotkanie zaplanowano na sobotę 13 sierpnia o godz. 18.00. 

Podopieczni Nikoli Grbicia turniej MŚ rozpoczną 26 sierpnia od spotkania z Bułgarią. Dwa dni później zagrają z Meksykiem, a 30 sierpnia zmierzą się ze Stanami Zjednoczonymi. Wszystkie mecze Polaków zaplanowano na godzinę 20:30.

Faza grupowa MŚ siatkarzy potrwa od 26 do 31 sierpnia. Mecze 1/8 finału rozłożono na cztery dni - od trzeciego do szóstego września. Ćwierćfinały zaplanowano na 7-8 września, natomiast oba półfinały odbędą się dwa dni później. Turniej dobiegnie końca 11 września - tego dnia odbędą się mecz o trzecie miejsce oraz finał. 


Czytaj także:

red/PZPS

Zobacz także

Zobacz także