Lionel Messi znów zachwycił. Dwa gole i asysta Argentyńczyka [WIDEO]

2023-07-26, 09:30

Lionel Messi podbija Amerykę - Argentyńczyk doskonale rozpoczął przygodę w Interze Miami. Foto: PAP/EPA/CRISTOBAL HERRERA-ULASHKEVICH

Lionel Messi pokazuje znakomitą formę w swoim nowym klubie. Jego Inter Miami wygrał w rozgrywkach Leagues Cup z Atlantą United 4:0, a Argentyńczyk strzelił dwa gole i zaliczył asystę.

W rozgrywkach Leagues Cup biorą udział wszystkie drużyny z MLS i z meksykańskiej Ligi MX. Dla Messiego to drugi występ w tym turnieju, podczas debiutu "przedstawił się" kibicom pięknym golem z rzutu wolnego w ostatniej akcji meczu.

W rozegranym z wtorku na środę polskiego czasu meczu, Argentyńczyk wybiegł na boisko w pierwszym składzie i szybko pokazał, że nie przyjechał do Ameryki Północnej, aby "odcinać kupony".

Już w 8. minucie otworzył wynik meczu, wykorzystując podanie swojego starego znajomego z FC Barcelony - Sergio Busquetsa.

Swój dorobek podwoił już w 22. minucie meczu, a następne dwa gole strzelił Robert Taylor - przy drugim z nich asystował właśnie Messi.

Następny mecz Interu Miami w Leagues Cup odbędzie się 2 sierpnia - przeciwnik nie jest jeszcze znany.