Mistrz świata zagra w Polsce. To będzie wielki hit

To się naprawdę dzieje. Według informacji serwisu meczyki.pl, Benjamin Mendy – mistrz świata z 2018 roku z reprezentacją Francji zostanie piłkarzem Pogoni Szczecin. Obrońca ma podpisać dwuletni kontrakt.

2025-09-16, 11:23

Mistrz świata zagra w Polsce. To będzie wielki hit
Benjamin Mendy może zagrać w Polsce. Foto: AP/EAST NEWS

Media: Benjamin Mendy zagra w Pogoni Szczecin

Benjamin Mendy w przeszłości grał dla Manchesteru City, z którym świętował mistrzostwo Anglii, czy AS Monako. W 2018 roku wspólnie z reprezentacją Francji zdobył tytuł mistrza świata. Od czerwca 31-latek pozostawał bez klubu, ale wygląda na to, że lada moment jego sytuacja się zmieni.

Zgodnie z informacjami, do których dotarł serwis meczyki.pl, władze Pogoni Szczecin zdołali przekonać obrońcę do związania się z ekipą Portowców. To nie pierwszy taki głośny transfer szczecińskiej drużyny, ale z pewnością najgłośniejszy. O sprawie poinformował też Fabrizio Romano.

"Benjamin Mendy zgodził się dołączyć do polskiego klubu Pogoń Szczecin na dwuletni kontrakt. Mendy był dostępny jako wolny zawodnik i będzie kontynuował karierę w Polsce" - napisał dziennikarz.

Mendy w Pogoni Szczecin. Klub się zbroi

Wcześniej do Pogoni dołączył Marin Huja, Jose Pose i Musa Juwara. Wygląda na to, że zespół ze Szczecina chce na poważnie walczyć o mistrzostwo Polski, a w tym grę w europejskich pucharach.

Czytaj także:

Źródło: PolskieRadio24.pl/meczyki.pl/mw

Polecane

Wróć do strony głównej