more_horiz
Wiadomości

Luka Doncić i spółka na kacu? Sensacyjne doniesienia po meczu Polska - Słowenia na EuroBaskecie

Ostatnia aktualizacja: 20.09.2022 21:51
Słoweńcy, którzy bronili tytułu na tegorocznym EuroBaskecie odpadli sensacyjnie z Polakami w ćwierćfinale. Jak informują media Luka Doncić i spółka mieli imprezować do piątej rano i pić alkohol.
Gwiazda NBA Słoweniec Luka Doncić po meczu z reprezentacją Polski w ćwierćfinale EuroBasketu
Gwiazda NBA Słoweniec Luka Doncić po meczu z reprezentacją Polski w ćwierćfinale EuroBasketuFoto: FORUM/Tilo Wiedensohler/imago sport

Podopieczni Igora Milicicia po 51 latach dostali się ponownie do najlepszej czwórki EuroBasketu. Biało-Czerwoni przegrali mecz o finał z Francją i ponieśli porażkę w spotkaniu o brązowy medal z reprezentantami gospodarzy Niemcami.

EuroBasket 2022. Afera alkoholowa u Słoweńców. Przed meczem z Polską mieli pić do piątej rano

Wcześniej sensacyjnie wyeliminowali faworyzowanych Słoweńców, którzy bronili tytułu. W składzie mieli między innymi gwiazdę najlepszej koszykarskiej ligi świata NBA - Lukę Doncicia. Teraz na światło dzienne wychodzą sensacyjne doniesienia mediów. Według portalu "bhbasket.ba" poprzedni mistrzowie Europy przed meczem z Polakami zorganizowali sobie imprezę zakrapianą alkoholem i mieli pić do piątej rano, by potem wyjść na spotkanie z kadrą Milicicia. Media nie mają wątpliwości, że drużyna grała na "kacu".

Reprezentacja Polski po raz pierwszy od 51 lat kadra znalazła się w najlepszej czwórce Europy. Biało-Czerwoni przegrali mecz o brązowy medal z Niemcami i znaleźli się tuż za podium EuroBasketu. 

Polacy w swoim dorobku mają cztery medale mistrzostw Europy [trzy brązowe - 1939, 1965 i 1967 oraz jeden srebrny - 1963]. Z kolei wcześniej w 1937, 1969 i 1971 roku Biało-Czerwoni zajmowali czwarte miejsce. 

EuroBasket z powodu przełożonych o rok igrzysk w Tokio został przeniesiony z 2021 na 2022 rok. Po tytuł sięgnęli Hiszpanie, którzy pokonali wicemistrzów olimpijskich Francuzów

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez KoszKadra (@koszkadra)


Czytaj także:

PolskieRadio24.pl/Eurobasket 2022

red/Bhbasket.ba

Zobacz także

Zobacz także