more_horiz
Wiadomości

Ekstraklasa: Krzysztof Mączyński nie wytrzymał po kompromitacji z Rakowem. Mocne słowa byłego piłkarza Śląska

Ostatnia aktualizacja: 11.03.2023 09:38
Śląsk Wrocław został rozbity przez Raków Częstochowa 1:4 w meczu 24. kolejki Ekstraklasy. Po wysokiej porażce pod Jasną Górą głos zabrał były piłkarz "Wojskowych" Krzysztof Mączyński, który w mocnych słowach skomentował porażkę podopiecznych Ivana Djurdjevicia.
Krzysztof Mączyński jako piłkarz Śląska Wrocław
Krzysztof Mączyński jako piłkarz Śląska WrocławFoto: Shutterstock.com/Mikolaj Barbanell

Raków Częstochowa pewnie zmierza po swoje pierwsze w historii mistrzostwo Polski. Na innym biegunie Ekstraklasy jest w tej chwili Śląsk Wrocław, który po wysokiej porażce z liderem ma tylko cztery punkty przewagi nad strefą spadkową.

Raków Częstochowa - Śląsk Wrocław. Krzysztof Mączyński w mocnych słowach skomentował porażkę z liderem Ekstraklasy

Krzysztof Mączyński, który ostatnie trzy i pół sezonu spędził w Śląsku, postanowił zabrać głos po kompromitacji w Częstochowie. 31-krotny reprezentant Polski swój komentarz zamieścił w mediach społecznościowych.

- Trener Lavička podobno został zwolniony za styl, Magiera, bo miał pomysł, Tworek, bo miał sprzątać, ale patrząc z boku boli oglądnie Śląska (pisze jako kibic, nie zawodnik) Niech każdy weźmie odpowiedzialność za to g**** - napisał na Twitterze pomocnik.

Mączyński w latach 2019-2022 reprezentował barwy Śląska Wrocław, jednak ostatni okres spędził w rezerwach klubu. W połowie stycznia br. rozwiązał kontrakt.

Po 24. kolejkach Ekstraklasy pewnym liderem pozostaje Raków Częstochowa, który ma teraz 12 punktów przewagi nad Legią Warszawa [podopieczni Kosty Runjaica mają jeszcze mecz do rozegrania]. Śląsk Wrocław jest 11. i ma tylko cztery punkty przewagi nad strefą spadkową. 

Posłuchaj
00:47 Djurdjevic.mp3 Trener Śląska Ivan Djurdjević podkreślał klasę rywala z Częstochowy (IAR)

>>> Więcej o Ekstraklasie <<< 


Czytaj także
:


red/Twitter

Zobacz także

Zobacz także