more_horiz
Wiadomości

Cracovia w świątecznej akcji "Szlachetna Paczka"

Ostatnia aktualizacja: 09.12.2009 19:56
Pasy przygotują paczkę dla rodziny pani Wiesławy, która ma na utrzymaniu 19-letniego syna Bartka i teściową.
Audio

Piłkarze Cracovii włączyli się do świątecznej akcji "Szlachetna Paczka". Pasy przygotują paczkę dla rodziny pani Wiesławy, która ma na utrzymaniu 19-letniego syna Bartka i teściową. Po zapłaceniu rachunków rodzinie na życie zostaje 600 złotych.

Przedstawiciele drużyny, Arkadiusz Baran, Dariusz Pawlusiński i Marcin Cabaj z listą najpotrzebniejszych rzeczy dla rodziny pani Wiesławy wybrali się na zakupy.

To już ostatnie chwile, żeby włączyć się do akcji "Szlachetna paczka". Tylko do jutra na stronie www.szlachetnapaczka.pl można wybierać rodziny, które chce się obdarować. Na pomoc czeka jeszcze 2 i pół tysiąca rodzin z calej Polski, w tym 150 z Krakowa.

pm, Informacyjna Agencja Radiowa (IAR), Bartłomiej Maziarz

Zobacz także

Zobacz także