Wioślarze trenują przed igrzyskami w Rio
Trwa odliczanie do XXXI Igrzysk Olimpijskich w Rio de Janeiro. W Magazynie Sportowym w Polskim Radiu 24 o przygotowaniach polskiej kadry wioślarskiej do olimpiady mówił Bogdan Gryczuk z Polskiego Związku Towarzystw Wioślarskich.
2016-03-01, 21:58
Posłuchaj
01.03.16 Bogdan Gryczuk: „Reprezentacja trenuje w tym okresie poza krajem (…)”.
Dodaj do playlisty
Komplet kwalifikacji zapewniły sobie podczas ubiegłorocznych mistrzostw świata w Mediolanie polskie kajakarki. Dwie kwalifikacje olimpijskie wywalczyli także kanadyjkarze. Bogdan Gryczuk przyznał w Polskim Radiu 24, że polscy wioślarze i wioślarki intensywnie trenują za granicą.
– Reprezentacja trenuje poza krajem. Zawodnicy przygotowywali się ostatnio w naszym stałym ośrodku w Portugalii oraz Hiszpanii. Chciałbym, aby powtórzyły się medalowe zdobycze z Pekinu – powiedział dyrektor sportowy PZTW.
Więcej o przygotowaniach polskiej kadry wioślarskiej i samym polskim wioślarstwie w całej rozmowie.
Gospodarzem audycji był Cezary Gurjew.
Polskie Radio 24/gm