Rusza "Lato z Radiem". Czejarek o atrakcjach: będą konkursy, słuchowisko, koncerty

Rozpoczyna się 50. "Lato z radiem". Z okazji jubileuszu jednej z najpopularniejszych audycji Programu 1. Polskiego jej twórcy przygotowali wiele atrakcji.

2021-06-21, 07:47

Rusza "Lato z Radiem". Czejarek o atrakcjach: będą konkursy, słuchowisko, koncerty
Roman Czejarek w Muzeum Zimnej Wojny. Foto: Roman Czejarek

Powiązany Artykuł

Jungowska1200.jpg
Interaktywne słuchowisko. Wyjątkowa propozycja na 50-lecie "Lata z Radiem" 

Będą konkursy, słuchowisko, w którym słuchacze zdecydują o losach bohaterów. Będą też koncerty. Na scenie w plenerze zaśpiewają największe gwiazdy polskiej sceny muzycznej, które koncertowały przez wiele lat z Jedynką, w różnych zakątkach Polski.

LATO Z RADIEM 2021 >>

Posłuchaj

R. Czejarek o koncertach w "Lecie z radiem" (IAR) 0:15
+
Dodaj do playlisty

 

- Będą koncerty online. One w tym roku wychodzą z naszego studia. Nie będzie ich w żadnym studiu nagraniowym. One będą w plenerze. I każdy jest wymyślony tak, żeby był dopasowany do artysty, który na tym koncercie występuje. Na razie więcej zdradzić nie mogę - mówi prowadzący "Lato z radiem" Roman Czejarek.

REKLAMA

Będzie między innymi koncert na tle panoramy Tatr i na Zamku Książ. Premiery koncertów w każdy piątek o godzinie 20.00 na antenie Polskiego Radia, w mediach społecznościowych, na kanale You Tube i na portalu Polskiego Radia.

dn

Polecane

REKLAMA

Wróć do strony głównej