"Zombi" Wake Up Giant, czyli apel o przebudzenie

2024-04-18, 21:55

"Zombi" Wake Up Giant, czyli apel o przebudzenie
Agencja Muzyczna Polskiego Radia prezentuje: Wake Up Giant i album "Zombi". Foto: AMPR

"Zombi" to debiutancka płyta Wake Up Giant - warszawskiego tria z przesłaniem - ostrzeżeniem muzyków przed życiem tylko w sieci. Motto płyty to apel o przebudzenie się i czerpanie radości z życia o powrót do natury czyli bywanie offline. Swoisty manifest muzyczny: głośny kolorowy i przebojowy w dwóch wersjach językowych po polsku i po angielsku. Gośćmi Mai Kluczyńskiej byli Paul, Banan, Czipis z tria Wake Up Giant.

W Warszawie rusza 12. edycja Scrip Fiesta, wyjątkowy Festiwal Filmowy, poświęcony sztuce scenariuszowej. W programie bezpłatne projekcje filmowe, warsztaty, panele dyskusyjne, noc teledysków, a także spotkania z mistrzami kina, gościem będzie m.in. Krzysztof Zanussi. O wydarzeniu mówił Artur Zaborski, dyr. artystyczny Festiwalu.

Wydarzenie odbędzie się w dniach 18-21 kwietnia 2024 w żoliborskim kinie Elektronik oraz budynku organizatora – Warszawskiej Szkoły Filmowej Wydarzenie odbędzie się w dniach 18-21 kwietnia 2024 w żoliborskim kinie Elektronik oraz budynku organizatora – Warszawskiej Szkoły Filmowej

Posłuchaj

Posłuchaj

Wake Up Giant oraz 12. edycja Script Siesty (Weekend kulturalny) 23:03
+
Dodaj do playlisty
Czytaj także:

Więcej w zapisie audycji.

* * *

Audycja: Weekend kulturalny

Prowadzący: Maja Kluczyńska

Goście: Paul, Banan, Czipis z tria Wake Up Giant oraz Artur Zaborski, dyr. artystyczny Festiwalu SCRIPT FIESTA

Data emisji: 18.04.2024

Godzina emisji: 20.33

PR24/ka

Polecane

Wróć do strony głównej