Viki Gabor zaatakowana w Warszawie, pobito jej ojca. Ujawniamy kulisy awantury

2024-06-11, 17:40

Viki Gabor zaatakowana w Warszawie, pobito jej ojca. Ujawniamy kulisy awantury
Viki Gabor została zaatakowana w stolicy . Foto: TOMASZ RADZIK/AGENCJA SE/East News

We wtorek w stolicy zaatakowano gazem Viki Gabor, a jej ojca pobito. Policja poinformowała, że trwa śledztwo ws. zdarzenia, a jeden z jej uczestników został zatrzymany.

St. post. Rafał Wieczorek przekazał nam, że do zdarzenia doszło około godziny 10 w Alejach Jerozolimskich. - Między dwoma kierującymi pojazdami Renault doszło do do awantury. Na miejsce został wezwany zespół ratownictwa medycznego, który zdecydował, że 53-letni mężczyzna pojedzie do szpitala. W związku z podejrzeniem popełnienia przestępstwa z artykułu 157 kodeksu karnego, jest to lekki lub średniej uszczerbek na zdrowiu, został zatrzymany 34-latek - przekazał portalowi polskieradio24.pl funkcjonariusz.

Jak dodał, "z informacji uzyskanych od lekarza wiemy, że 53 latek miał powierzchowne obrażenia i już wyszedł ze szpitala".

Viki Gabor poparzona 

Oskar Laskowski, menedżer Viki Gabor potwierdził portalowi polskieradio24.pl, że artystka i jej ojciec zostali zaatakowani przez kierowcę busa oraz pasażera. W wyniku szarpaniny ojciec artystki stracił przytomność.

16-latka - jak przekazał jej menedżer - znalazła się pod opieką okulisty, ponieważ po tym, jak została spryskana żrącą substancją, chwilowo straciła wzrok. Wiktoria doznała też poparzeń twarzy i szyi.   

Menedżer podkreślił, że całe zdarzenie obserwowały z okna biurowca kobiety, która przybiegły, by udzielić pomocy poszkodowanym. - Na miejsce przyjechała policja, mężczyzna został zatrzymany. Powiedział, że zrobiłby to jeszcze raz relacjonuje Oskar Laskowski.

Ojciec Viki Gabor ma prawdopodobnie złamany nadgarstek i przebywa w szpitalu, gdzie przechodzi dalsze badania z uwagi na utratę przytomności na miejscu zdarzenia. Viki Gabor jest z kolei w prywatnej opiece okulistycznej pod Warszawą.

Viki Gabor śpiewa, komponuje, a także pisze teksty. Artystka w 2019 roku wygrała 17. Konkurs Piosenki Eurowizji Junior odbywający się w Gliwicach. Na swoim koncie ma dwa albumy studyjne i dwa minialbumy. W 2020 roku nagrała singiel "Ramię w ramię" w duecie z Kayah.

Czytaj także:

kg

Polecane

Wróć do strony głównej