Po wyborach do PE. Mastalerek zakpił z Kaczyńskiego [WIDEO]

2024-06-14, 13:12

Po wyborach do PE. Mastalerek zakpił z Kaczyńskiego [WIDEO]
Mastalerek drwi z Kaczyńskiego. Przedrzeźnianie na antenie. Foto: PAP/Leszek Szymański; Art Service

Szef gabinetu prezydenta Marcin Mastalerek wystąpił w programie "Jedziemy" w Telewizji Republika. W wymowny sposób skomentował reakcję Jarosława Kaczyńskiego na porażkę PiS w wyborach do Parlamentu Europejskiego.

Prezes PiS był pytany przez TVP info o wyniki wyborów do PE. Jak stwierdził, była to "pozorna porażka".

Na pytanie, czy afera związana z Funduszem Sprawiedliwości mogła wpłynąć na taki wynik, że jednak PiS zajęło drugie miejsce, Kaczyński odparł, że wprawdzie jego partia zajęła drugie miejsce, ale za to z "bardzo niewielką różnicą".

Mastalerek drwi z Kaczyńskiego. Przedrzeźnianie na antenie

Do wyników wyborów do Parlamentu Europejskiego odniósł się szef gabinetu prezydenta Marcin Mastalerek, który pojawił się na antenie Telewizji Republika.

Mastalerek w wymowny sposób skomentował reakcję Jarosława Kaczyńskiego na wynik głosowania. - "Pozornie zwyciężyliśmy, nic się nie stało, doliczmy Konfederację i wszystko jest w porządku". No nie, tak się przegra - powiedział w programie "Jedziemy".

REKLAMA

Odnosząc się do słów lidera PiS, szef gabinetu Andrzeja Dudy zasłonił oczy dłońmi, próbując przedrzeźniać Jarosława Kaczyńskiego, co miało obrazować podejście Kaczyńskiego do wyborczej porażki:

Czytaj także:

Telewizja Republika/ka

Polecane

REKLAMA

Wróć do strony głównej