more_horiz

Kobiety Sukcesu, Kobiety Biznesu: Agata Jaruszewska

Ostatnia aktualizacja: 11.09.2016 14:59
„Luliraj” to przytulna agroturystyka na wielkopolskiej wsi. Jest to miejsce, które Agata Jaruszewska wymarzyła sobie jako mała dziewczynka. Luli jest nie tylko domem, sposobem okazywania i przekazywania jej kobiecości, biznesem, ale w głównej mierze wartością. W audycji Kobiety Sukcesu, Kobiety Biznesu rozmowa z Agatą Jaruszewską o „agroturystyce z duszą”.
Audio
  • 11.09.16 Kobiety Sukcesu, Kobiety Biznesu. Gość: Agata Jaruszewska, właścicielka agroturystyki „Luliraj”.
Agata Jaruszewska, foto: kolekcja prywatna
Agata Jaruszewska, foto: kolekcja prywatna

Agata Jaruszewska podczas studiów hotelarskich zwiedziła wiele kolorowych miejsc na świecie – m.in. Sri Lankę, Brazylię i Szwajcarię. Przez to zaraziła się gościnnością i ciepłem, które tam spotkała. W Polsce postanowiła otworzyć agroturystykę, gdzie ludzie poczują się jak w domu. Tak powstał „Luliraj”.

– „Luliraj” powstał z pasji, pragnień i chęci dawania zapomnianych wartości. To leczenie duszy delikatne, nienamacalne i subtelne – mówiła w Polskim Radiu 24 Agata Jaruszewska. – Tam jest ciepło i dom – dodała. 

 Choć „Luliraj” ma na celu przede wszystkim zapewnić ciepło domowe, spełnia również wszelkie wymogi „wysokiej turystyki”. Gość Polskiego Radia 24 dba o to, by agroturystyka spełniała standardy europejskiej, w czym pomogły jej zagraniczne studia w zakresie marketingu w hotelarstwie.

– Ta agroturystyka jest zrobiona w wysokim standardzie – podkreślała Agata Jaruszewska.

Więcej w całym programie.

Gospodarzem audycji była Maja Kluczyńska.

Polskie Radio 24/dds

Data emisji: 11.09.2016

Godzina emisji: 13.15


Zobacz więcej na temat: ludzie24

Zobacz także

Zobacz także