X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Plan odchudzania na 90 dni. Jak zrzucić zbędne kilogramy?

Ostatnia aktualizacja: 12.03.2017 13:35
Do 2030 r. jedna na trzy osoby dorosłe w Polsce będzie otyła – ostrzegają eksperci. Społeczna świadomość o zdrowym trybie życia jest coraz większa, a zmiana stylu życia w praktyce ma coraz więcej zwolenników. To również dzięki takim osobom jak goście audycji Kobiety Sukcesu, Kobiety Biznesu: Katarzynie Błażejewskiej-Stuhr, dietetykowi klinicznemu i autorce publikacji poświęconych zdrowemu żywieniu oraz Adzie Jakimowicz, trenerowi personalnemu i autorce poradników.
Audio
  • 12.03.17 Kobiety Sukcesu, Kobiety Biznesu: Katarzyna Błażejewska-Stuhr i Ada Jakimowicz.
Ada Jakimowicz i Katarzyna Błażejewska-Stuhr.
Ada Jakimowicz i Katarzyna Błażejewska-Stuhr.

Problem z nadwagą i otyłością ma ponad połowa Polaków. Czy zatem sukcesem można nazwać konsekwentną pracę nad "przywracaniem normalności", by slow life & slow food nie było tylko dobrze brzmiącym hasłem? Jak pracować, by praca nad sobą: swoim zdrowiem, aktywnością fizyczną, zakończyła się sukcesem? Odpowiedź jest prosta: praca, pasja, upór są gwarancją sukcesu. Taką odpowiedź znajdziemy w poradniku gości Polskiego Radia 24 "Adios kilogramos! Kompleksowy plan odchudzania na 90 dni".

– 90 dni jest na zachętę. Kiedy się już bowiem zmieni sposób żywienia i wprowadzi aktywność fizyczną do swojego życia, to nagle czujemy się tak dobrze, że nie chcemy wracać do naszych starych nawyków. Mamy więc nadzieję, że przez ten okres ta zmiana wejdzie na stałe do naszego życia – mówiła Katarzyna Błażejewska-Stuhr.

– Trzeba nauczyć się nawyków żywieniowych i dobrego ruchu. Jeśli wprowadzimy w swoje życie pewien sposób myślenia, to nie będzie nam sprawiał trudności dobór produktów i ćwiczeń – dodała Ada Jakimowicz. – Warto jeść produkty naturalne i jak najmniej przetworzone – doradzała. 

Dla Katarzyny Błażejewskiej-Stuhr sukcesem życiowym jest właśnie to, że może pomagać innym wdrażać zdrowe nawyki żywieniowe.

– To jak widzę, jak zarażam wszystkich ideą zdrowego jedzenia, jest dla mnie sukcesem – mówił gość audycji Kobiety Sukcesu, Kobiety Biznesu.

Psycholog Ada Jakimowicz podkreślała, że jej receptą na sukces jest życie z pasją i zarażanie nią innych.

– Kiedy się czymś żyje i jest to pasja, to inni ludzie to czują. Kiedy robimy coś dla siebie, sukcesy same przychodzą – powiedział gość Polskiego Radia 24.  

Całość rozmowy do odsłuchania w audycji.

Program prowadziła Maja Kluczyńska.

Polskie Radio 24/dds

Kobiety Sukcesu, Kobiety Biznesu w Polskim Radiu 24 - wszystkie audycje

____________________

Data emisji: 12.03.2017

Godzina emisji: 13.15Czytaj także

Światowy Dzień Walki z Otyłością: najważniejsza jest profilaktyka

Ostatnia aktualizacja: 24.10.2016 15:41
– 19 proc. dzieci i młodzieży w Polsce ma problemy z otyłością i nadwagą – informowała w Polskim Radiu 24 dr n. med. Alicja Karney. Specjalistka z Instytutu Matki i Dziecka mówiła o tym, jak walczyć z problemem nadmiernej masy ciała.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Powstaje Narodowe Centrum Edukacji Żywieniowej

Ostatnia aktualizacja: 08.01.2017 12:31
W Instytucie Żywności i Żywienia rozpocznie działalność edukacyjną Narodowe Centrum Edukacji Żywieniowej. Dzięki temu każdy za pośrednictwem internetu będzie mógł otrzymać ważne informacje dotyczące zdrowia. Gościem Polskiego Radia 24 była Hanna Stolińska-Fiedorowicz z Instytutu Żywności i Żywienia.
rozwiń zwiń