X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Kobiety Sukcesu: dr Anna Kieszkowska-Grudny o przywództwie kobiet

Ostatnia aktualizacja: 25.03.2018 14:00
- Odsetek kobiet w zarządach firm rośnie. Ponadto, firmy, które się prężnie rozwijają, które osiągają dobre wyniki i są notowane na ważniejszych listach, mają w swoich reprezentacjach kobiety. Nie można pomijać tego faktu – powiedziała w audycji Kobiety Sukcesu dr Anna Kieszkowska-Grudny, ekspertka od przywództwa kobiet, psychoterapeutka, managerka, inicjatorka Akademii Przywództwa Kobiet w Akademii Leona Koźmińskiego.
Audio
  • 25.03.18 Dr Anna Kieszkowska-Grudny o przywództwie kobiet i psychoterapii.
Anna Kieszkowska-Grudny
Anna Kieszkowska-GrudnyFoto: materiały prasowe

Dr Anna Kieszkowska-Grudny to absolwentka psychologii klinicznej oraz zarządzania finansami i marketingu, a z zamiłowania żeglarka z patentem sternika morskiego i motocyklistka. Jest także certyfikowaną terapeutką poznawczo-behawioralną Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej oraz The European Association for Behavioural and Cognitive Therapies.

Jak podkreśliła w Polskim Radiu 24, by sprawnie zarządzać, kobiety powinny rozwijać w sobie te cechy, które już mają. – Może to być umiejętność współpracy, budowania relacji, dobrego wykorzystywania relacji do prowadzenia rzeczy do celu. Kobiety są dużo sprawniejsze w dochodzeniu do celu. Mężczyźni częściej podejmują zachowania ryzykowne, które później różnie się kończą, a kobiety – choć decydują się być może dłużej na niektóre rzeczy - doprowadzają sprawę do końca – tłumaczyła dr Anna Kieszkowska-Grudny.

Jako profesjonalistka w zakresie zdrowia psychicznego dr Kieszkowska-Grudny pierwsza w Polsce otrzymała członkostwo w The American Institute of Stress, zajmującego się klinicznymi i naukowymi aspektami diagnozy i leczenia stresu. Jest również dyplomowanym menedżerem ochrony zdrowia.

Więcej w całej rozmowie.

Gospodarzem audycji była Maja Kluczyńska.

Polskie Radio 24/pr

____________________ 

Kobiety sukcesu, Kobiety biznesu w Polskim Radiu 24 - wszystkie audycje

Data emisji: 25.03.18

Godzina emisji: 13:15


Czytaj także

Kobiety Sukcesu, Kobiety Biznesu: Kamila Sidor i Elżbieta Hadała

Ostatnia aktualizacja: 08.10.2016 14:01
Geek Girls Carrots to inicjatywa skierowana do kobiet, których pasją są nowe technologie. W audycji Kobiety Sukcesu Kobiety Biznesu gościła założycielka „Karotek” Kamila Sidor oraz ich liderka Elżbieta Hadała (Nokia Kraków).
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Babska autoszkoła" - koniec stereotypów za kierownicą

Ostatnia aktualizacja: 12.12.2016 07:00
Dzisiaj widok kobiety-instruktorki nauki jazdy nie zaskakuje, jednak kilkanaście lat temu wejście na rynek było nie lada wyzwaniem. O trudnych początkach i przełamywaniu stereotypów rozmawiały w audycji Kobiety sukcesu, Kobiety biznesu Katarzyna Kowalczyk, założycielka i szefowa "Babskiej autoszkoły" oraz Monika Kot, instruktorka jazdy.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Edyta Kocyk – łącząc świat medycyny, biznesu i technologii

Ostatnia aktualizacja: 26.03.2017 14:24
Współzałożycielka i Prezes Zarządu SiDLY – spółki technologicznej oferującej innowacyjne rozwiązania w obszarze telemedycyny. Uczestniczka programu "Biznes w kobiecych rękach", wyróżniona w prestiżowym rankingu "30 Under 30, Europe2017". Edyta Kocyk była gościem audycji Kobiety Sukcesu, Kobiety Biznesu.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Kamila Kołpacka – jej torby noszą gwiazdy

Ostatnia aktualizacja: 18.03.2018 14:25
Kamila Kołpacka tworzy ekologiczne torby, worki, etui na telefony, kosmetyczki z żartobliwymi napisami w różnych językach. Jej torby noszone są przez gwiazdy zarówno w Polsce, jak i zagranicą, m.in. Edytę Górniak, Magdalenę Frąckowiak, Carę Delevingne czy Ritę Orę. O swojej firmie Kamila Kołpacka mówiła w audycji Kobiety Sukcesu.
rozwiń zwiń