X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Reportaż "Wszelki ślad zaginął"

Ostatnia aktualizacja: 15.07.2018 21:00
W lipcu przypada kolejna rocznica akcji pacyfikacyjnej, zwanej "obławą", przeprowadzonej przez NKWD po zakończonej wojnie, na północno-wschodnich terenach Polski. Zginęło wówczas blisko 600 osób. Do dnia dzisiejszego nie znaleziono ich ciał.
Audio
Krzyż w Gibach poświęcony pamięci pomordowanych
Krzyż w Gibach poświęcony pamięci pomordowanychFoto: wikipedia.com/Radosław Drożdżewski (Zwiadowca21)/CC3.0-

Działając od 1987 r. w Obywatelskim Komitecie Poszukiwań Mieszkańców Suwalszczyzny Zaginionych w Lipcu 1945 roku autorka reportażu przeprowadziła kilkaset godzin wywiadów z rodzinami ofiar. Część z nich została już wykorzystana na antenie. Całość badań Komitetu została przekazana Instytutowi Pamięci, który prowadzi śledztwo w tej sprawie. W tym roku przygotowywane są szczególnie uroczyste obchody tej rocznicy połączone z wystawami fotograficznymi w Suwałkach, Augustowie i Sejnach, projekcją filmów. Ostatnio grupa młodzieży szkolnej zainteresowała się tragiczną historią swoich dziadków i nakręciła własny film poświęcony tym wydarzeniom. W reportażu zostaną przypomniane sylwetki ludzi, o których nikt nie pamięta, ponieważ nie żyją już ich rodziny oraz odbędzie się spotkanie z młodymi ludźmi, którzy starają się utrwalić pamięć o nich.

PR

___________________

Godzina emisji: 20:30

Data emisji: 15.07.18

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak